У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6524 Гаврилівка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гаврилівка - Харків номер 6524 відправляється зі станції Гаврилівка о 14.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6524 Гаврилівка - Харків пролягає по таким станціям як Заводська, Герсеванівський, Роздольський, 872 Км, Трійчате, Безпалівка, 829 Км, Селекційна, Комарівка, Науковий, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 14.38
Дубове 14.53 1 хв  14.54 15 хв 
Близнюки 15.13 1 хв  15.14 35 хв 
Лозова 15.37 6 хв  15.43 59 хв 
Заводська 15.46 1 хв  15.47 1 г  8 хв 
Хлібна 15.50 1 хв  15.51 1 г  12 хв 
Панютине 15.54 1 хв  15.55 1 г  16 хв 
Прядкін 16.02 1 хв  16.03 1 г  24 хв 
Герсеванівський 16.08 1 хв  16.09 1 г  30 хв 
Відпочинок 16.13 1 хв  16.14 1 г  35 хв 
Краснопавлівка 16.23 1 хв  16.24 1 г  45 хв 
Шульське 16.28 1 хв  16.29 1 г  50 хв 
Роздольський 16.35 1 хв  16.36 1 г  57 хв 
Біляївка 16.43 2 хв  16.45 2 г  5 хв 
Перемога 16.49 1 хв  16.50 2 г  11 хв 
878 Км 16.54 1 хв  16.55 2 г  16 хв 
872 Км 17.00 1 хв  17.01 2 г  22 хв 
Лихачове 17.07 1 хв  17.08 2 г  29 хв 
865 17.13 1 хв  17.14 2 г  35 хв 
Берека 17.18 1 хв  17.19 2 г  40 хв 
Трійчате 17.24 1 хв  17.25 2 г  46 хв 
Північ 17.28 1 хв  17.29 2 г  50 хв 
Новоберецька 17.33 1 хв  17.34 2 г  55 хв 
Клименівка 17.36 1 хв  17.37 2 г  58 хв 
Безпалівка 17.44 1 хв  17.45 3 г  6 хв 
Широніне 17.50 1 хв  17.51 3 г  12 хв 
Шурине 17.55 1 хв  17.56 3 г  17 хв 
Першотравневий 18.01 1 хв  18.02 3 г  23 хв 
829 Км 18.05 1 хв  18.06 3 г  27 хв 
Бірки 18.12 1 хв  18.13 3 г  34 хв 
Липкуватівка 18.20 1 хв  18.21 3 г  42 хв 
Єзерська 18.24 1 хв  18.25 3 г  46 хв 
Селекційна 18.30 1 хв  18.31 3 г  52 хв 
Міст 18.34 1 хв  18.35 3 г  56 хв 
Мерефа 18.42 2 хв  18.44 4 г  4 хв 
Артемівка 18.48 1 хв  18.49 4 г  10 хв 
Комарівка 18.52 1 хв  18.53 4 г  14 хв 
Південний 18.55 1 хв  18.56 4 г  17 хв 
Зелений Гай 18.58 1 хв  18.59 4 г  20 хв 
Високий 19.01 1 хв  19.02 4 г  23 хв 
Науковий 19.04 1 хв  19.05 4 г  26 хв 
Покотилівка 19.09 1 хв  19.10 4 г  31 хв 
Карачівка 19.13 1 хв  19.14 4 г  35 хв 
Липовий Гай 19.17 1 хв  19.18 4 г  39 хв 
Новоселівка 19.24 1 хв  19.25 4 г  46 хв 
Харків-Пас. 19.30 4 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6524 Гаврилівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31