У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6525 Харків-Пас. — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6525 сполученням Харків-Пас. - Слов'янськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.41 і прибуває на станцію Слов'янськ о 22.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Панютине, Гаврилівка, Бантишеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.41
Новоселівка 17.47 1 хв  17.48 6 хв 
Липовий Гай 17.53 2 хв  17.55 12 хв 
Карачівка 17.58 1 хв  17.59 17 хв 
Покотилівка 18.01 1 хв  18.02 20 хв 
Науковий 18.05 1 хв  18.06 24 хв 
Високий 18.08 1 хв  18.09 27 хв 
Зелений Гай 18.11 1 хв  18.12 30 хв 
Південний 18.14 1 хв  18.15 33 хв 
Комарівка 18.17 1 хв  18.18 36 хв 
Артемівка 18.21 1 хв  18.22 40 хв 
Мерефа 18.26 2 хв  18.28 45 хв 
Міст 18.35 1 хв  18.36 54 хв 
Селекційна 18.39 1 хв  18.40 58 хв 
Єзерська 18.46 1 хв  18.47 1 г  5 хв 
Липкуватівка 18.50 1 хв  18.51 1 г  9 хв 
Бірки 18.57 1 хв  18.58 1 г  16 хв 
829 Км 19.03 1 хв  19.04 1 г  22 хв 
Першотравневий 19.07 1 хв  19.08 1 г  26 хв 
Шурине 19.13 1 хв  19.14 1 г  32 хв 
Широніне 19.18 1 хв  19.19 1 г  37 хв 
Безпалівка 19.23 1 хв  19.24 1 г  42 хв 
Клименівка 19.29 1 хв  19.30 1 г  48 хв 
Новоберецька 19.32 1 хв  19.33 1 г  51 хв 
Північ 19.37 1 хв  19.38 1 г  56 хв 
Трійчате 19.41 1 хв  19.42 2 г 
Берека 19.48 1 хв  19.49 2 г  7 хв 
865 19.53 1 хв  19.54 2 г  12 хв 
Лихачове 19.58 1 хв  19.59 2 г  17 хв 
Біляївка 20.14 1 хв  20.15 2 г  33 хв 
Краснопавлівка 20.27 1 хв  20.28 2 г  46 хв 
Герсеванівський 20.38 1 хв  20.39 2 г  57 хв 
Панютине 20.49 1 хв  20.50 3 г  8 хв 
Лозова 21.02 2 хв  21.04 3 г  21 хв 
Близнюки 21.23 1 хв  21.24 3 г  42 хв 
Дубове 21.39 1 хв  21.40 3 г  58 хв 
Гаврилівка 21.52 1 хв  21.53 4 г  11 хв 
Язикове 22.03 1 хв  22.04 4 г  22 хв 
Барвенкове 22.11 1 хв  22.12 4 г  30 хв 
Гусарівка 22.20 1 хв  22.21 4 г  39 хв 
Бантишеве 22.30 1 хв  22.31 4 г  49 хв 
Шидловська 22.40 1 хв  22.41 4 г  59 хв 
Слов'янськ 22.50 5 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6525 Харків-Пас. — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728