У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6525 Харків-Пас. — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6525 сполученням Харків-Пас. - Слов'янськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.41 і прибуває на станцію Слов'янськ о 23.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Панютине, Гаврилівка, Бантишеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.41
Новоселівка 17.47 1 хв  17.48 6 хв 
Липовий Гай 17.53 2 хв  17.55 12 хв 
Карачівка 17.58 1 хв  17.59 17 хв 
Покотилівка 18.01 1 хв  18.02 20 хв 
Науковий 18.05 1 хв  18.06 24 хв 
Високий 18.08 1 хв  18.09 27 хв 
Зелений Гай 18.11 1 хв  18.12 30 хв 
Південний 18.14 1 хв  18.15 33 хв 
Комарівка 18.17 1 хв  18.18 36 хв 
Артемівка 18.21 1 хв  18.22 40 хв 
Мерефа 18.26 2 хв  18.28 45 хв 
Міст 18.34 1 хв  18.35 53 хв 
Селекційна 18.38 1 хв  18.39 57 хв 
Єзерська 18.45 1 хв  18.46 1 г  4 хв 
Липкуватівка 18.49 1 хв  18.50 1 г  8 хв 
Бірки 18.56 1 хв  18.57 1 г  15 хв 
829 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  21 хв 
Першотравневий 19.06 1 хв  19.07 1 г  25 хв 
Шурине 19.12 7 хв  19.19 1 г  31 хв 
Широніне 19.23 1 хв  19.24 1 г  42 хв 
Безпалівка 19.28 1 хв  19.29 1 г  47 хв 
Клименівка 19.34 1 хв  19.35 1 г  53 хв 
Новоберецька 19.37 1 хв  19.38 1 г  56 хв 
Північ 19.42 1 хв  19.43 2 г  1 хв 
Трійчате 19.46 1 хв  19.47 2 г  5 хв 
Берека 19.53 1 хв  19.54 2 г  12 хв 
865 19.58 1 хв  19.59 2 г  17 хв 
Лихачове 20.03 1 хв  20.04 2 г  22 хв 
Біляївка 20.19 1 хв  20.20 2 г  38 хв 
Краснопавлівка 20.32 1 хв  20.33 2 г  51 хв 
Герсеванівський 20.43 1 хв  20.44 3 г  2 хв 
Панютине 20.54 1 хв  20.55 3 г  13 хв 
Лозова 21.07 2 хв  21.09 3 г  26 хв 
Близнюки 21.28 1 хв  21.29 3 г  47 хв 
Дубове 21.43 1 хв  21.44 4 г  2 хв 
Гаврилівка 21.55 1 хв  21.56 4 г  14 хв 
Язикове 22.08 1 хв  22.09 4 г  27 хв 
Барвенкове 22.16 1 хв  22.17 4 г  35 хв 
Гусарівка 22.27 1 хв  22.28 4 г  46 хв 
Бантишеве 22.37 1 хв  22.38 4 г  56 хв 
Шидловська 22.47 1 хв  22.48 5 г  6 хв 
Слов'янськ 23.00 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6525 Харків-Пас. — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031