У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6527 Харків — Біляївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Біляївка номер 6527 відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.05 і прибуває на станцію Біляївка о 20.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6527 Харків - Біляївка пролягає по таким станціям як Карачівка, Високий, Комарівка, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Північ, 865, 878 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.05
Новоселівка 18.10 1 хв  18.11 5 хв 
Липовий Гай 18.16 2 хв  18.18 11 хв 
Карачівка 18.21 1 хв  18.22 16 хв 
Покотилівка 18.25 1 хв  18.26 20 хв 
Науковий 18.29 1 хв  18.30 24 хв 
Високий 18.32 1 хв  18.33 27 хв 
Зелений Гай 18.35 1 хв  18.36 30 хв 
Південний 18.38 1 хв  18.39 33 хв 
Комарівка 18.41 1 хв  18.42 36 хв 
Артемівка 18.45 1 хв  18.46 40 хв 
Мерефа 18.50 2 хв  18.52 45 хв 
Міст 18.57 1 хв  18.58 52 хв 
Селекційна 19.01 1 хв  19.02 56 хв 
Єзерська 19.07 1 хв  19.08 1 г  2 хв 
Липкуватівка 19.11 1 хв  19.12 1 г  6 хв 
Бірки 19.18 1 хв  19.19 1 г  13 хв 
829 Км 19.24 1 хв  19.25 1 г  19 хв 
Першотравневий 19.28 1 хв  19.29 1 г  23 хв 
Шурине 19.33 2 хв  19.35 1 г  28 хв 
Широніне 19.40 1 хв  19.41 1 г  35 хв 
Безпалівка 19.45 1 хв  19.46 1 г  40 хв 
Клименівка 19.53 1 хв  19.54 1 г  48 хв 
Новоберецька 19.57 1 хв  19.58 1 г  52 хв 
Північ 20.03 1 хв  20.04 1 г  58 хв 
Трійчате 20.07 1 хв  20.08 2 г  2 хв 
Берека 20.14 1 хв  20.15 2 г  9 хв 
865 20.19 1 хв  20.20 2 г  14 хв 
Лихачове 20.24 2 хв  20.26 2 г  19 хв 
872 Км 20.31 1 хв  20.32 2 г  26 хв 
878 Км 20.36 1 хв  20.37 2 г  31 хв 
Перемога 20.41 1 хв  20.42 2 г  36 хв 
Біляївка 20.45 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6527 Харків-Пас. — Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031