У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6527-6528 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6527-6528 сполученням Мукачево - Сянки відправляється зі станції Мукачево о 17.28 і прибуває на станцію Сянки о 23.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ровне, Есень-платформа, Цеглівка, ЛВЧ-5, Ужгород, Кам'яниця, Дубриничі, Забрідь, Жорнава, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 17.28
Мукачево-Перевалочна 17.32 1 хв  17.33 4 хв 
Ключарки 17.38 1 хв  17.39 10 хв 
Страбичово 17.46 1 хв  17.47 18 хв 
Баркасове 17.55 1 хв  17.56 27 хв 
Ровне 18.00 1 хв  18.01 32 хв 
1727 Км 18.09 1 хв  18.10 41 хв 
Батьово 18.15 1 хв  18.16 47 хв 
Свобода 18.21 1 хв  18.22 53 хв 
Есень 18.28 1 хв  18.29 1 г 
Есень-платформа 18.33 1 хв  18.34 1 г  5 хв 
Мінеральне 18.39 1 хв  18.40 1 г  11 хв 
Чоп-Перев. 18.45 1 хв  18.46 1 г  17 хв 
Чоп 18.48 13 хв  19.01 1 г  20 хв 
Дачна 19.07 1 хв  19.08 1 г  39 хв 
Цеглівка 19.13 1 хв  19.14 1 г  45 хв 
Струмківка 19.17 2 хв  19.19 1 г  49 хв 
Холмок 19.24 1 хв  19.25 1 г  56 хв 
ЛВЧ-5 19.30 1 хв  19.31 2 г  2 хв 
Ужгород 19.34 10 хв  19.44 2 г  6 хв 
ЛВЧ-5 19.46 1 хв  19.47 2 г  18 хв 
Пункт МПРВ 19.49 1 хв  19.50 2 г  21 хв 
Ужгород-2 19.54 10 хв  20.04 2 г  26 хв 
Пункт МПРВ 20.07 1 хв  20.08 2 г  39 хв 
ЛВЧ-5 20.11 1 хв  20.12 2 г  43 хв 
Ужгород 20.14 11 хв  20.25 2 г  46 хв 
Доманинці 20.31 1 хв  20.32 3 г  3 хв 
Оноківці 20.35 1 хв  20.36 3 г  7 хв 
Невицьке 20.40 1 хв  20.41 3 г  12 хв 
Невицьке-Підзамок 20.44 1 хв  20.45 3 г  16 хв 
Кам'яниця 20.48 1 хв  20.49 3 г  20 хв 
Ворочево 20.56 1 хв  20.57 3 г  28 хв 
Перечин 21.01 2 хв  21.03 3 г  33 хв 
Зарічево 21.10 1 хв  21.11 3 г  42 хв 
Дубриничі(пл) 21.15 1 хв  21.16 3 г  47 хв 
Дубриничі 21.19 1 хв  21.20 3 г  51 хв 
Мірча 21.25 1 хв  21.26 3 г  57 хв 
Малий Березний 21.30 1 хв  21.31 4 г  2 хв 
Школа-інтернат 21.35 1 хв  21.36 4 г  7 хв 
Великий Березний 21.39 2 хв  21.41 4 г  11 хв 
Забрідь 21.47 1 хв  21.48 4 г  19 хв 
Пороги 21.50 1 хв  21.51 4 г  22 хв 
Соля 21.59 1 хв  22.00 4 г  31 хв 
202 Км 22.06 1 хв  22.07 4 г  38 хв 
Кострино 22.10 1 хв  22.11 4 г  42 хв 
Жорнава 22.20 1 хв  22.21 4 г  52 хв 
Загорб 22.25 1 хв  22.26 4 г  57 хв 
Ставне-2 22.31 1 хв  22.32 5 г  3 хв 
Ставне 22.36 1 хв  22.37 5 г  8 хв 
Луг 22.46 1 хв  22.47 5 г  18 хв 
Волосянка-Закарпатська 22.53 1 хв  22.54 5 г  25 хв 
Ужок 23.00 1 хв  23.01 5 г  32 хв 
Щербин 23.13 1 хв  23.14 5 г  45 хв 
Сянки 23.32 6 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6527-6528 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930