У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Дубове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6528 сполученням Дубове - Харків-Пас. відправляється зі станції Дубове о 16.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Хлібна, Відпочинок, Біляївка, Лихачове, Північ, Широніне, Бірки, Міст, Південний, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубове 16.40
Близнюки 16.54 1 хв  16.55 14 хв 
Лозова 17.18 14 хв  17.32 38 хв 
Заводська 17.35 1 хв  17.36 55 хв 
Хлібна 17.39 1 хв  17.40 59 хв 
Панютине 17.44 1 хв  17.45 1 г  4 хв 
Прядкін 17.51 1 хв  17.52 1 г  11 хв 
Герсеванівський 17.57 1 хв  17.58 1 г  17 хв 
Відпочинок 18.02 1 хв  18.03 1 г  22 хв 
Краснопавлівка 18.12 1 хв  18.13 1 г  32 хв 
Шульське 18.17 1 хв  18.18 1 г  37 хв 
Роздольський 18.23 1 хв  18.24 1 г  43 хв 
Біляївка 18.31 1 хв  18.32 1 г  51 хв 
Перемога 18.36 1 хв  18.37 1 г  56 хв 
878 Км 18.41 1 хв  18.42 2 г  1 хв 
872 Км 18.47 1 хв  18.48 2 г  7 хв 
Лихачове 18.54 1 хв  18.55 2 г  14 хв 
865 18.59 1 хв  19.00 2 г  19 хв 
Берека 19.04 1 хв  19.05 2 г  24 хв 
Трійчате 19.11 1 хв  19.12 2 г  31 хв 
Північ 19.15 1 хв  19.16 2 г  35 хв 
Новоберецька 19.20 1 хв  19.21 2 г  40 хв 
Клименівка 19.23 1 хв  19.24 2 г  43 хв 
Безпалівка 19.31 1 хв  19.32 2 г  51 хв 
Широніне 19.37 1 хв  19.38 2 г  57 хв 
Шурине 19.42 1 хв  19.43 3 г  2 хв 
Першотравневий 19.47 1 хв  19.48 3 г  7 хв 
829 Км 19.51 1 хв  19.52 3 г  11 хв 
Бірки 19.58 7 хв  20.05 3 г  18 хв 
Липкуватівка 20.12 1 хв  20.13 3 г  32 хв 
Єзерська 20.16 1 хв  20.17 3 г  36 хв 
Селекційна 20.22 1 хв  20.23 3 г  42 хв 
Міст 20.27 1 хв  20.28 3 г  47 хв 
Мерефа 20.34 1 хв  20.35 3 г  54 хв 
Артемівка 20.39 1 хв  20.40 3 г  59 хв 
Комарівка 20.43 1 хв  20.44 4 г  3 хв 
Південний 20.46 1 хв  20.47 4 г  6 хв 
Зелений Гай 20.49 1 хв  20.50 4 г  9 хв 
Високий 20.52 1 хв  20.53 4 г  12 хв 
Науковий 20.55 1 хв  20.56 4 г  15 хв 
Покотилівка 20.59 1 хв  21.00 4 г  19 хв 
Карачівка 21.03 1 хв  21.04 4 г  23 хв 
Липовий Гай 21.07 1 хв  21.08 4 г  27 хв 
Новоселівка 21.13 1 хв  21.14 4 г  33 хв 
Харків-Пас. 21.19 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6528 Дубове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031