У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Дубове — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дубове - Харків номер 6528 відправляється зі станції Дубове о 16.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6528 Дубове - Харків пролягає по таким станціям як Хлібна, Відпочинок, Біляївка, Лихачове, Північ, Широніне, Бірки, Міст, Південний, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубове 16.40
Близнюки 16.54 1 хв  16.55 14 хв 
Лозова 17.20 5 хв  17.25 40 хв 
Заводська 17.29 1 хв  17.30 49 хв 
Хлібна 17.34 1 хв  17.35 54 хв 
Панютине 17.40 10 хв  17.50 1 г 
Прядкін 17.56 1 хв  17.57 1 г  16 хв 
Герсеванівський 18.02 1 хв  18.03 1 г  22 хв 
Відпочинок 18.07 1 хв  18.08 1 г  27 хв 
Краснопавлівка 18.17 1 хв  18.18 1 г  37 хв 
Шульське 18.22 1 хв  18.23 1 г  42 хв 
Роздольський 18.28 1 хв  18.29 1 г  48 хв 
Біляївка 18.36 1 хв  18.37 1 г  56 хв 
Перемога 18.41 1 хв  18.42 2 г  1 хв 
878 Км 18.46 1 хв  18.47 2 г  6 хв 
872 Км 18.52 1 хв  18.53 2 г  12 хв 
Лихачове 18.59 1 хв  19.00 2 г  19 хв 
865 19.04 1 хв  19.05 2 г  24 хв 
Берека 19.09 1 хв  19.10 2 г  29 хв 
Трійчате 19.16 1 хв  19.17 2 г  36 хв 
Північ 19.20 1 хв  19.21 2 г  40 хв 
Новоберецька 19.25 1 хв  19.26 2 г  45 хв 
Клименівка 19.28 1 хв  19.29 2 г  48 хв 
Безпалівка 19.36 1 хв  19.37 2 г  56 хв 
Широніне 19.42 1 хв  19.43 3 г  2 хв 
Шурине 19.47 1 хв  19.48 3 г  7 хв 
Першотравневий 19.52 1 хв  19.53 3 г  12 хв 
829 Км 19.56 1 хв  19.57 3 г  16 хв 
Бірки 20.03 2 хв  20.05 3 г  23 хв 
Липкуватівка 20.12 1 хв  20.13 3 г  32 хв 
Єзерська 20.16 1 хв  20.17 3 г  36 хв 
Селекційна 20.22 1 хв  20.23 3 г  42 хв 
Міст 20.27 1 хв  20.28 3 г  47 хв 
Мерефа 20.34 1 хв  20.35 3 г  54 хв 
Артемівка 20.39 1 хв  20.40 3 г  59 хв 
Комарівка 20.43 1 хв  20.44 4 г  3 хв 
Південний 20.46 1 хв  20.47 4 г  6 хв 
Зелений Гай 20.49 1 хв  20.50 4 г  9 хв 
Високий 20.52 1 хв  20.53 4 г  12 хв 
Науковий 20.55 1 хв  20.56 4 г  15 хв 
Покотилівка 20.59 1 хв  21.00 4 г  19 хв 
Карачівка 21.03 1 хв  21.04 4 г  23 хв 
Липовий Гай 21.07 1 хв  21.08 4 г  27 хв 
Новоселівка 21.13 1 хв  21.14 4 г  33 хв 
Харків-Пас. 21.19 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6528 Дубове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28