У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Лозова — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6528 сполученням Лозова - Харків-Пас. відправляється зі станції Лозова о 17.32 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.32
Заводська 17.35 1 хв  17.36 3 хв 
Хлібна 17.39 1 хв  17.40 7 хв 
Панютине 17.44 1 хв  17.45 12 хв 
Прядкін 17.51 1 хв  17.52 19 хв 
Герсеванівський 17.57 1 хв  17.58 25 хв 
Відпочинок 18.02 1 хв  18.03 30 хв 
Краснопавлівка 18.12 1 хв  18.13 40 хв 
Шульське 18.17 1 хв  18.18 45 хв 
Роздольський 18.23 1 хв  18.24 51 хв 
Біляївка 18.31 1 хв  18.32 59 хв 
Перемога 18.36 1 хв  18.37 1 г  4 хв 
878 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  9 хв 
872 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  15 хв 
Лихачове 18.54 1 хв  18.55 1 г  22 хв 
865 18.59 1 хв  19.00 1 г  27 хв 
Берека 19.04 1 хв  19.05 1 г  32 хв 
Трійчате 19.11 1 хв  19.12 1 г  39 хв 
Північ 19.15 1 хв  19.16 1 г  43 хв 
Новоберецька 19.20 1 хв  19.21 1 г  48 хв 
Клименівка 19.23 1 хв  19.24 1 г  51 хв 
Безпалівка 19.31 1 хв  19.32 1 г  59 хв 
Широніне 19.37 1 хв  19.38 2 г  5 хв 
Шурине 19.42 1 хв  19.43 2 г  10 хв 
Першотравневий 19.47 1 хв  19.48 2 г  15 хв 
829 Км 19.51 1 хв  19.52 2 г  19 хв 
Бірки 19.58 7 хв  20.05 2 г  26 хв 
Липкуватівка 20.12 1 хв  20.13 2 г  40 хв 
Єзерська 20.16 1 хв  20.17 2 г  44 хв 
Селекційна 20.22 1 хв  20.23 2 г  50 хв 
Міст 20.27 1 хв  20.28 2 г  55 хв 
Мерефа 20.34 1 хв  20.35 3 г  2 хв 
Артемівка 20.39 1 хв  20.40 3 г  7 хв 
Комарівка 20.43 1 хв  20.44 3 г  11 хв 
Південний 20.46 1 хв  20.47 3 г  14 хв 
Зелений Гай 20.49 1 хв  20.50 3 г  17 хв 
Високий 20.52 1 хв  20.53 3 г  20 хв 
Науковий 20.55 1 хв  20.56 3 г  23 хв 
Покотилівка 20.59 1 хв  21.00 3 г  27 хв 
Карачівка 21.03 1 хв  21.04 3 г  31 хв 
Липовий Гай 21.07 1 хв  21.08 3 г  35 хв 
Новоселівка 21.13 1 хв  21.14 3 г  41 хв 
Харків-Пас. 21.19 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6528 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031