У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6528 Лозова — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лозова - Харків номер 6528 відправляється зі станції Лозова о 17.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6528 Лозова - Харків пролягає по таким станціям як Панютине, Відпочинок, Роздольський, 878 Км, Трійчате, Широніне, Бірки, Мерефа, Південний, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.40
Заводська 17.43 1 хв  17.44 3 хв 
Хлібна 17.47 1 хв  17.48 7 хв 
Панютине 17.52 1 хв  17.53 12 хв 
Прядкін 17.58 1 хв  17.59 18 хв 
Герсеванівський 18.04 1 хв  18.05 24 хв 
Відпочинок 18.08 1 хв  18.09 28 хв 
Краснопавлівка 18.17 1 хв  18.18 37 хв 
Шульське 18.21 1 хв  18.22 41 хв 
Роздольський 18.26 1 хв  18.27 46 хв 
Біляївка 18.33 1 хв  18.34 53 хв 
Перемога 18.38 1 хв  18.39 58 хв 
878 Км 18.42 1 хв  18.43 1 г  2 хв 
Лихачове 18.54 1 хв  18.55 1 г  14 хв 
Берека 19.02 1 хв  19.03 1 г  22 хв 
Трійчате 19.09 1 хв  19.10 1 г  29 хв 
Новоберецька 19.16 1 хв  19.17 1 г  36 хв 
Безпалівка 19.25 1 хв  19.26 1 г  45 хв 
Широніне 19.30 1 хв  19.31 1 г  50 хв 
Шурине 19.34 1 хв  19.35 1 г  54 хв 
Першотравневий 19.38 1 хв  19.39 1 г  58 хв 
Бірки 19.48 1 хв  19.49 2 г  8 хв 
Селекційна 20.02 1 хв  20.03 2 г  22 хв 
Міст 20.07 1 хв  20.08 2 г  27 хв 
Мерефа 20.14 1 хв  20.15 2 г  34 хв 
Артемівка 20.19 1 хв  20.20 2 г  39 хв 
Комарівка 20.23 1 хв  20.24 2 г  43 хв 
Південний 20.26 1 хв  20.27 2 г  46 хв 
Високий 20.31 1 хв  20.32 2 г  51 хв 
Покотилівка 20.37 1 хв  20.38 2 г  57 хв 
Липовий Гай 20.43 1 хв  20.44 3 г  3 хв 
Новоселівка 20.48 1 хв  20.49 3 г  8 хв 
Харків-Пас. 20.54 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6528 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031