У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6529 Харків — Лихачове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Лихачове номер 6529 відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Лихачове о 22.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6529 Харків - Лихачове пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Науковий, Південний, Артемівка, Міст, Єзерська, Бірки, Шурине, Безпалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.30
Новоселівка 20.35 1 хв  20.36 5 хв 
Липовий Гай 20.40 2 хв  20.42 10 хв 
Покотилівка 20.47 1 хв  20.48 17 хв 
Науковий 20.51 1 хв  20.52 21 хв 
Високий 20.54 1 хв  20.55 24 хв 
Південний 21.00 1 хв  21.01 30 хв 
Комарівка 21.03 1 хв  21.04 33 хв 
Артемівка 21.07 1 хв  21.08 37 хв 
Мерефа 21.12 2 хв  21.14 42 хв 
Міст 21.19 1 хв  21.20 49 хв 
Селекційна 21.23 1 хв  21.24 53 хв 
Єзерська 21.29 1 хв  21.30 59 хв 
Липкуватівка 21.33 1 хв  21.34 1 г  3 хв 
Бірки 21.40 1 хв  21.41 1 г  10 хв 
Першотравневий 21.48 1 хв  21.49 1 г  18 хв 
Шурине 21.53 1 хв  21.54 1 г  23 хв 
Широніне 21.58 1 хв  21.59 1 г  28 хв 
Безпалівка 22.03 1 хв  22.04 1 г  33 хв 
Трійчате 22.17 1 хв  22.18 1 г  47 хв 
Лихачове 22.31 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6529 Харків-Пас. — Лихачове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031