У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6531 Харків-Пас. — Біляївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6531 сполученням Харків-Пас. - Біляївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 23.55 і прибуває на станцію Біляївка о 02.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Липовий Гай, Карачівка, Покотилівка, Науковий, Високий, Зелений Гай, Південний, Комарівка, Артемівка, Мерефа, Бірки, Шурине, Безпалівка, Трійчате, Лихачове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 23.55
Липовий Гай 00.06 2 хв  00.08 11 хв 
Карачівка 00.11 1 хв  00.12 16 хв 
Покотилівка 00.15 1 хв  00.16 20 хв 
Науковий 00.19 1 хв  00.20 24 хв 
Високий 00.22 1 хв  00.23 27 хв 
Зелений Гай 00.25 1 хв  00.26 30 хв 
Південний 00.28 1 хв  00.29 33 хв 
Комарівка 00.31 1 хв  00.32 36 хв 
Артемівка 00.35 1 хв  00.36 40 хв 
Мерефа 00.40 2 хв  00.42 45 хв 
Бірки 01.05 1 хв  01.06 1 г  10 хв 
Шурине 01.17 1 хв  01.18 1 г  22 хв 
Безпалівка 01.27 1 хв  01.28 1 г  32 хв 
Трійчате 01.41 1 хв  01.42 1 г  46 хв 
Лихачове 01.55 2 хв  01.57 2 г 
Біляївка 02.14 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6531 Харків-Пас. — Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031