У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6531 Полтава — Крюків На Дніпрі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Полтава - Крюків На Дніпрі номер 6531 відправляється зі станції Полтава-Південна о 03.52 і прибуває на станцію Крюків На Дніпрі о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6531 Полтава - Крюків На Дніпрі пролягає по таким станціям як Головач, 160 Км, Собківка, 197 Км, Зеленівка, Галещина, Омельник, 252 Км, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 03.52
Терешки 04.01 1 хв  04.02 9 хв 
Зінці 04.05 1 хв  04.06 13 хв 
Головач 04.13 1 хв  04.14 21 хв 
Головачанська 04.18 1 хв  04.19 26 хв 
Писарівська 04.23 1 хв  04.24 31 хв 
160 Км 04.27 1 хв  04.28 35 хв 
Ткаченкове 04.31 1 хв  04.32 39 хв 
Мала Перещепинська 04.37 1 хв  04.38 45 хв 
Собківка 04.45 1 хв  04.46 53 хв 
Нові Санжари 04.52 1 хв  04.53 1 г 
Ліщинівка 05.03 1 хв  05.04 1 г  11 хв 
197 Км 05.12 1 хв  05.13 1 г  20 хв 
Кобеляки 05.20 1 хв  05.21 1 г  28 хв 
Куликівка 05.30 1 хв  05.31 1 г  38 хв 
Зеленівка 05.37 1 хв  05.38 1 г  45 хв 
Ганнівка 05.42 1 хв  05.43 1 г  50 хв 
Козельщина 05.50 1 хв  05.51 1 г  58 хв 
Галещина 06.00 1 хв  06.01 2 г  8 хв 
Білани 06.08 1 хв  06.09 2 г  16 хв 
Потоки 06.18 1 хв  06.19 2 г  26 хв 
Омельник 06.29 2 хв  06.31 2 г  37 хв 
248 Км 06.36 1 хв  06.37 2 г  44 хв 
Калачівський 06.39 1 хв  06.40 2 г  47 хв 
252 Км 06.44 1 хв  06.45 2 г  52 хв 
253 Км 06.48 1 хв  06.49 2 г  56 хв 
256 Км 06.52 1 хв  06.53 3 г 
289 Км 06.56 1 хв  06.57 3 г  4 хв 
Череднички 07.01 1 хв  07.02 3 г  9 хв 
Кременчук 07.07 24 хв  07.31 3 г  15 хв 
Крюків На Дніпрі 07.38 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6531 Полтава-Південна — Крюків На Дніпрі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930