У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6531 Полтава-Південна — Крюків На Дніпрі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6531 сполученням Полтава-Південна - Крюків На Дніпрі відправляється зі станції Полтава-Південна о 03.58 і прибуває на станцію Крюків На Дніпрі о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Зінці, Головачанська, 160 Км, Мала Перещепинська, Нові Санжари, 197 Км, Куликівка, Ганнівка, Галещина, Потоки, Калачівський, 253 Км, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 03.58
Терешки 04.07 1 хв  04.08 9 хв 
Зінці 04.10 1 хв  04.11 12 хв 
Головач 04.18 1 хв  04.19 20 хв 
Головачанська 04.23 1 хв  04.24 25 хв 
Писарівська 04.27 1 хв  04.28 29 хв 
160 Км 04.31 1 хв  04.32 33 хв 
Ткаченкове 04.35 1 хв  04.36 37 хв 
Мала Перещепинська 04.42 1 хв  04.43 44 хв 
Собківка 04.49 1 хв  04.50 51 хв 
Нові Санжари 04.56 1 хв  04.57 58 хв 
Ліщинівка 05.08 1 хв  05.09 1 г  10 хв 
197 Км 05.18 1 хв  05.19 1 г  20 хв 
Кобеляки 05.25 1 хв  05.26 1 г  27 хв 
Куликівка 05.34 1 хв  05.35 1 г  36 хв 
Зеленівка 05.40 1 хв  05.41 1 г  42 хв 
Ганнівка 05.46 1 хв  05.47 1 г  48 хв 
Козельщина 05.53 1 хв  05.54 1 г  55 хв 
Галещина 06.02 1 хв  06.03 2 г  4 хв 
Білани 06.09 1 хв  06.10 2 г  11 хв 
Потоки 06.20 1 хв  06.21 2 г  22 хв 
Омельник 06.30 1 хв  06.31 2 г  32 хв 
Калачівський 06.39 1 хв  06.40 2 г  41 хв 
252 Км 06.43 1 хв  06.44 2 г  45 хв 
253 Км 06.47 1 хв  06.48 2 г  49 хв 
289 Км 06.55 1 хв  06.56 2 г  57 хв 
Череднички 07.00 1 хв  07.01 3 г  2 хв 
Кременчук 07.05 26 хв  07.31 3 г  7 хв 
Крюків На Дніпрі 07.38 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6531 Полтава-Південна — Крюків На Дніпрі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031