У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6532 Крюків На Дніпрі — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6532 сполученням Крюків На Дніпрі - Полтава-Південна відправляється зі станції Крюків На Дніпрі о 08.12 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гірка, Калачівський, Білани, Ганнівка, Кобеляки, Ліщинівка, Бабенкове, Мала Перещепинська, Писарівська, Безручки, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Крюків На Дніпрі 08.12
Кременчук 08.21 27 хв  08.48 9 хв 
Череднички 08.51 1 хв  08.52 39 хв 
Гірка 08.58 1 хв  08.59 46 хв 
Передгірковий парк 09.02 1 хв  09.03 50 хв 
252 Км 09.07 1 хв  09.08 55 хв 
Калачівський 09.11 1 хв  09.12 59 хв 
Омельник 09.20 1 хв  09.21 1 г  8 хв 
Потоки 09.25 1 хв  09.26 1 г  13 хв 
Білани 09.32 1 хв  09.33 1 г  20 хв 
Галещина 09.38 2 хв  09.40 1 г  26 хв 
Козельщина 09.50 1 хв  09.51 1 г  38 хв 
Ганнівка 09.57 1 хв  09.58 1 г  45 хв 
Зеленівка 10.03 1 хв  10.04 1 г  51 хв 
Куликівка 10.10 1 хв  10.11 1 г  58 хв 
Кобеляки 10.20 1 хв  10.21 2 г  8 хв 
197 Км 10.29 1 хв  10.30 2 г  17 хв 
Рзд 193 км 10.35 1 хв  10.36 2 г  23 хв 
Ліщинівка 10.42 2 хв  10.44 2 г  30 хв 
Голубове 10.48 1 хв  10.49 2 г  36 хв 
Жарки 10.54 1 хв  10.55 2 г  42 хв 
Бабенкове 10.59 1 хв  11.00 2 г  47 хв 
Нові Санжари 11.06 2 хв  11.08 2 г  54 хв 
Собківка 11.14 1 хв  11.15 3 г  2 хв 
Мала Перещепинська 11.21 1 хв  11.22 3 г  9 хв 
Ткаченкове 11.27 1 хв  11.28 3 г  15 хв 
160 Км 11.31 1 хв  11.32 3 г  19 хв 
Писарівська 11.36 1 хв  11.37 3 г  24 хв 
Головачанська 11.41 1 хв  11.42 3 г  29 хв 
Головач 11.46 1 хв  11.47 3 г  34 хв 
Безручки 11.53 1 хв  11.54 3 г  41 хв 
Клюшники 11.57 1 хв  11.58 3 г  45 хв 
Зінці 12.01 1 хв  12.02 3 г  49 хв 
Терешки 12.04 1 хв  12.05 3 г  52 хв 
Пост Ворскла 12.10 1 хв  12.11 3 г  58 хв 
Полтава-Південна 12.17 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6532 Крюків На Дніпрі — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728