У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6532 Крюків На Дніпрі — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Крюків На Дніпрі - Полтава номер 6532 відправляється зі станції Крюків На Дніпрі о 08.12 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6532 Крюків На Дніпрі - Полтава пролягає по таким станціям як Екіпіровка, 252 Км, Омельник, Галещина, Зеленівка, 197 Км, Голубове, Нові Санжари, Ткаченкове, Головачанська, Клюшники, Пост Ворскла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Прибуття потяга на ст. Полтава Південна 24 червня 2022 року о 12.40, 27,28,29,30 червня 2022 року та 01 липня 2022 року о 12.37. 29,30 червня 2022 року Ліщинівка 11.02-11.03, Нові Санжари 11.26-11.27, Перещепинська 11.43-11.44

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Крюків На Дніпрі 08.12
Кременчук 08.21 28 хв  08.49 9 хв 
Череднички 08.52 1 хв  08.53 40 хв 
Екіпіровка 08.57 1 хв  08.58 45 хв 
Гірка 09.01 1 хв  09.02 49 хв 
Передгірковий парк 09.06 1 хв  09.07 54 хв 
252 Км 09.12 1 хв  09.13 1 г 
Калачівський 09.17 1 хв  09.18 1 г  5 хв 
248 Км 09.21 1 хв  09.22 1 г  9 хв 
Омельник 09.26 1 хв  09.27 1 г  14 хв 
Потоки 09.39 1 хв  09.40 1 г  27 хв 
Білани 09.47 1 хв  09.48 1 г  35 хв 
Галещина 09.55 2 хв  09.57 1 г  43 хв 
Козельщина 10.09 1 хв  10.10 1 г  57 хв 
Ганнівка 10.17 1 хв  10.18 2 г  5 хв 
Зеленівка 10.23 1 хв  10.24 2 г  11 хв 
Куликівка 10.30 1 хв  10.31 2 г  18 хв 
Кобеляки 10.40 1 хв  10.41 2 г  28 хв 
197 Км 10.48 1 хв  10.49 2 г  36 хв 
Рзд 193 км 10.55 1 хв  10.56 2 г  43 хв 
Ліщинівка 11.02 1 хв  11.03 2 г  50 хв 
Голубове 11.07 1 хв  11.08 2 г  55 хв 
Жарки 11.12 1 хв  11.13 3 г 
Бабенкове 11.17 1 хв  11.18 3 г  5 хв 
Нові Санжари 11.24 1 хв  11.25 3 г  12 хв 
Собківка 11.32 1 хв  11.33 3 г  20 хв 
Мала Перещепинська 11.40 1 хв  11.41 3 г  28 хв 
Ткаченкове 11.47 1 хв  11.48 3 г  35 хв 
160 Км 11.51 1 хв  11.52 3 г  39 хв 
Писарівська 11.55 1 хв  11.56 3 г  43 хв 
Головачанська 12.00 1 хв  12.01 3 г  48 хв 
Головач 12.05 1 хв  12.06 3 г  53 хв 
Безручки 12.11 1 хв  12.12 3 г  59 хв 
Клюшники 12.15 1 хв  12.16 4 г  3 хв 
Зінці 12.19 1 хв  12.20 4 г  7 хв 
Терешки 12.22 1 хв  12.23 4 г  10 хв 
Пост Ворскла 12.27 1 хв  12.28 4 г  15 хв 
Полтава-Південна 12.33 4 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6532 Крюків На Дніпрі — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031