У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6532 Крюків На Дніпрі — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6532 сполученням Крюків На Дніпрі - Полтава-Південна відправляється зі станції Крюків На Дніпрі о 08.12 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гірка, Калачівський, Білани, Ганнівка, Кобеляки, Ліщинівка, Бабенкове, Мала Перещепинська, Писарівська, Безручки, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Крюків На Дніпрі 08.12
Кременчук 08.21 27 хв  08.48 9 хв 
Череднички 08.51 1 хв  08.52 39 хв 
Гірка 08.58 1 хв  08.59 46 хв 
Передгірковий парк 09.02 1 хв  09.03 50 хв 
252 Км 09.07 1 хв  09.08 55 хв 
Калачівський 09.11 1 хв  09.12 59 хв 
Омельник 09.20 1 хв  09.21 1 г  8 хв 
Потоки 09.25 1 хв  09.26 1 г  13 хв 
Білани 09.32 1 хв  09.33 1 г  20 хв 
Галещина 09.38 2 хв  09.40 1 г  26 хв 
Козельщина 09.50 1 хв  09.51 1 г  38 хв 
Ганнівка 09.57 1 хв  09.58 1 г  45 хв 
Зеленівка 10.03 1 хв  10.04 1 г  51 хв 
Куликівка 10.10 1 хв  10.11 1 г  58 хв 
Кобеляки 10.20 1 хв  10.21 2 г  8 хв 
197 Км 10.29 1 хв  10.30 2 г  17 хв 
Рзд 193 км 10.35 1 хв  10.36 2 г  23 хв 
Ліщинівка 10.42 2 хв  10.44 2 г  30 хв 
Голубове 10.48 1 хв  10.49 2 г  36 хв 
Жарки 10.54 1 хв  10.55 2 г  42 хв 
Бабенкове 10.59 1 хв  11.00 2 г  47 хв 
Нові Санжари 11.06 2 хв  11.08 2 г  54 хв 
Собківка 11.14 1 хв  11.15 3 г  2 хв 
Мала Перещепинська 11.21 1 хв  11.22 3 г  9 хв 
Ткаченкове 11.27 1 хв  11.28 3 г  15 хв 
160 Км 11.31 1 хв  11.32 3 г  19 хв 
Писарівська 11.36 1 хв  11.37 3 г  24 хв 
Головачанська 11.41 1 хв  11.42 3 г  29 хв 
Головач 11.46 1 хв  11.47 3 г  34 хв 
Безручки 11.53 1 хв  11.54 3 г  41 хв 
Клюшники 11.57 1 хв  11.58 3 г  45 хв 
Зінці 12.01 1 хв  12.02 3 г  49 хв 
Терешки 12.04 1 хв  12.05 3 г  52 хв 
Пост Ворскла 12.10 1 хв  12.11 3 г  58 хв 
Полтава-Південна 12.17 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6532 Крюків На Дніпрі — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031