У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6533 Полтава — Крюків На Дніпрі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Полтава - Крюків На Дніпрі номер 6533 відправляється зі станції Полтава-Південна о 09.00 і прибуває на станцію Крюків На Дніпрі о 12.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6533 Полтава - Крюків На Дніпрі пролягає по таким станціям як Зінці, Головач, 160 Км, Собківка, Жарки, Рзд 193 км, Куликівка, Козельщина, Потоки, Калачівський, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд №6533 23,26,27,28,29,30 вересня 03,04,05,06,07 жовтня 2022 року обмежується по станції Нові Санжари на дільниці Нові Санжари - Кобеляки відміняється та відправляється ст. Кобеляки 10,56 год. ст. Ганівка 11,18 - 11,19 год. ст. Галещина 11,36 -11,37 год. ст. Потоки 11,55 - 11,56 год. Кременчук 12,42 -12,43 год. Крюків на Дніпрі 12,50 год.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 09.00
Пост Ворскла 09.05 1 хв  09.06 5 хв 
Терешки 09.10 1 хв  09.11 10 хв 
Зінці 09.14 1 хв  09.15 14 хв 
Клюшники 09.18 1 хв  09.19 18 хв 
Безручки 09.22 1 хв  09.23 22 хв 
Головач 09.27 1 хв  09.28 27 хв 
Головачанська 09.32 1 хв  09.33 32 хв 
Писарівська 09.37 1 хв  09.38 37 хв 
160 Км 09.41 1 хв  09.42 41 хв 
Ткаченкове 09.45 1 хв  09.46 45 хв 
Мала Перещепинська 09.51 1 хв  09.52 51 хв 
Собківка 09.59 1 хв  10.00 59 хв 
Нові Санжари 10.05 1 хв  10.06 1 г  5 хв 
Бабенкове 10.11 1 хв  10.12 1 г  11 хв 
Жарки 10.16 1 хв  10.17 1 г  16 хв 
Голубове 10.21 1 хв  10.22 1 г  21 хв 
Ліщинівка 10.26 1 хв  10.27 1 г  26 хв 
Рзд 193 км 10.32 1 хв  10.33 1 г  32 хв 
197 Км 10.38 1 хв  10.39 1 г  38 хв 
Кобеляки 10.45 1 хв  10.46 1 г  45 хв 
Куликівка 10.56 1 хв  10.57 1 г  56 хв 
Зеленівка 11.02 1 хв  11.03 2 г  2 хв 
Ганнівка 11.08 1 хв  11.09 2 г  8 хв 
Козельщина 11.16 1 хв  11.17 2 г  16 хв 
Галещина 11.26 1 хв  11.27 2 г  26 хв 
Білани 11.34 1 хв  11.35 2 г  34 хв 
Потоки 11.45 1 хв  11.46 2 г  45 хв 
Омельник 11.59 1 хв  12.00 2 г  59 хв 
248 Км 12.04 1 хв  12.05 3 г  4 хв 
Калачівський 12.07 1 хв  12.08 3 г  7 хв 
252 Км 12.12 1 хв  12.13 3 г  12 хв 
253 Км 12.16 1 хв  12.17 3 г  16 хв 
289 Км 12.21 1 хв  12.22 3 г  21 хв 
Череднички 12.26 1 хв  12.27 3 г  26 хв 
Кременчук 12.32 1 хв  12.33 3 г  32 хв 
Крюків На Дніпрі 12.40 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6533 Полтава-Південна — Крюків На Дніпрі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31