У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6533 Полтава — Крюків На Дніпрі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Полтава - Крюків На Дніпрі номер 6533 відправляється зі станції Полтава-Південна о 09.00 і прибуває на станцію Крюків На Дніпрі о 12.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6533 Полтава - Крюків На Дніпрі пролягає по таким станціям як Зінці, Головач, 160 Км, Собківка, Жарки, Рзд 193 км, Куликівка, Козельщина, Потоки, Калачівський, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

18 травня 2022 поїзд № 6533 Полтава-Південна - Крюків-на-Дніпрі обмежується по станції Потоки, слідує № 6533 Полтава-Південна - Потоки

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 09.00
Пост Ворскла 09.05 1 хв  09.06 5 хв 
Терешки 09.10 1 хв  09.11 10 хв 
Зінці 09.14 1 хв  09.15 14 хв 
Клюшники 09.18 1 хв  09.19 18 хв 
Безручки 09.22 1 хв  09.23 22 хв 
Головач 09.27 1 хв  09.28 27 хв 
Головачанська 09.32 1 хв  09.33 32 хв 
Писарівська 09.37 1 хв  09.38 37 хв 
160 Км 09.41 1 хв  09.42 41 хв 
Ткаченкове 09.45 1 хв  09.46 45 хв 
Мала Перещепинська 09.51 1 хв  09.52 51 хв 
Собківка 09.59 1 хв  10.00 59 хв 
Нові Санжари 10.05 1 хв  10.06 1 г  5 хв 
Бабенкове 10.11 1 хв  10.12 1 г  11 хв 
Жарки 10.16 1 хв  10.17 1 г  16 хв 
Голубове 10.21 1 хв  10.22 1 г  21 хв 
Ліщинівка 10.26 1 хв  10.27 1 г  26 хв 
Рзд 193 км 10.32 1 хв  10.33 1 г  32 хв 
197 Км 10.38 1 хв  10.39 1 г  38 хв 
Кобеляки 10.45 1 хв  10.46 1 г  45 хв 
Куликівка 10.56 1 хв  10.57 1 г  56 хв 
Зеленівка 11.02 1 хв  11.03 2 г  2 хв 
Ганнівка 11.08 1 хв  11.09 2 г  8 хв 
Козельщина 11.16 1 хв  11.17 2 г  16 хв 
Галещина 11.26 1 хв  11.27 2 г  26 хв 
Білани 11.34 1 хв  11.35 2 г  34 хв 
Потоки 11.45 1 хв  11.46 2 г  45 хв 
Омельник 11.59 1 хв  12.00 2 г  59 хв 
248 Км 12.04 1 хв  12.05 3 г  4 хв 
Калачівський 12.07 1 хв  12.08 3 г  7 хв 
252 Км 12.12 1 хв  12.13 3 г  12 хв 
253 Км 12.16 1 хв  12.17 3 г  16 хв 
289 Км 12.21 1 хв  12.22 3 г  21 хв 
Череднички 12.26 1 хв  12.27 3 г  26 хв 
Кременчук 12.32 1 хв  12.33 3 г  32 хв 
Крюків На Дніпрі 12.40 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6533 Полтава-Південна — Крюків На Дніпрі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930