У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6533-6534 Запоріжжя — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Запоріжжя - Дніпро номер 6533-6534 відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 05.57 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6533-6534 Запоріжжя - Дніпро пролягає по таким станціям як Мотор, Запоріжжя Вантажне, Вільнянськ, Новогупалівка, 1061 Км, 1049 Км, Івківка, Синельникове-2, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 05.57
Запоріжжя-1 06.06 20 хв  06.26 9 хв 
Мотор 06.34 1 хв  06.35 37 хв 
Іскра 06.37 1 хв  06.38 40 хв 
Запоріжжя Вантажне 06.45 1 хв  06.46 48 хв 
Янцеве 06.58 1 хв  06.59 1 г  1 хв 
Вільнянськ 07.08 1 хв  07.09 1 г  11 хв 
1074 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  19 хв 
Новогупалівка 07.24 1 хв  07.25 1 г  27 хв 
1063 Км 07.29 1 хв  07.30 1 г  32 хв 
1061 Км 07.33 1 хв  07.34 1 г  36 хв 
Славгород-Південний 07.40 1 хв  07.41 1 г  43 хв 
1049 Км 07.48 1 хв  07.49 1 г  51 хв 
1045 Км 07.54 1 хв  07.55 1 г  57 хв 
Івківка 08.01 1 хв  08.02 2 г  4 хв 
Синельникове-1 08.14 1 хв  08.15 2 г  17 хв 
Синельникове-2 08.22 1 хв  08.23 2 г  25 хв 
Іларіонове 08.42 1 хв  08.43 2 г  45 хв 
Ігрень 08.53 1 хв  08.54 2 г  56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 08.59 2 хв  09.01 3 г  2 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.03 1 хв  09.04 3 г  6 хв 
Нижньодніпровськ 09.10 1 хв  09.11 3 г  13 хв 
Дніпро-Головний 09.19 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6533-6534 Запоріжжя-2 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031