У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6533-6534 Запоріжжя — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Запоріжжя - Дніпро номер 6533-6534 відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 05.57 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6533-6534 Запоріжжя - Дніпро пролягає по таким станціям як Мотор, Запоріжжя Вантажне, Вільнянськ, Новогупалівка, 1061 Км, 1049 Км, Івківка, Синельникове-2, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд № 6534/6533 (Запоріжжя-2 – Дніпро-Головний) у добу 29, 30 листопада, 01, 02, 03 грудня 2022 року пропустити до станції Нижньодніпровськ 09.09-09.10 без зміни розкладу, далі: Пост Амур 09.16 Дніпро-Головний 09.24. поїзди: №№ 6185 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний), 6533 (Запоріжжя-2 – Дніпро-Головний), 6277 (Лозова – Дніпро-Головний), 6141 6147 (Чаплине – Дніпро-Головний), 6111 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний), пропустити по І колії станції Нижньодніпровськ без зупинки на платформі 193 км.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 05.57
Запоріжжя-1 06.06 20 хв  06.26 9 хв 
Мотор 06.33 1 хв  06.34 36 хв 
Іскра 06.37 1 хв  06.38 40 хв 
Запоріжжя Вантажне 06.44 1 хв  06.45 47 хв 
Янцеве 06.56 1 хв  06.57 59 хв 
Вільнянськ 07.04 1 хв  07.05 1 г  7 хв 
1074 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  16 хв 
Новогупалівка 07.22 1 хв  07.23 1 г  25 хв 
1063 Км 07.28 1 хв  07.29 1 г  31 хв 
1061 Км 07.32 1 хв  07.33 1 г  35 хв 
Славгород-Південний 07.40 1 хв  07.41 1 г  43 хв 
1049 Км 07.47 1 хв  07.48 1 г  50 хв 
1045 Км 07.52 1 хв  07.53 1 г  55 хв 
Івківка 07.58 1 хв  07.59 2 г  1 хв 
Синельникове-1 08.10 1 хв  08.11 2 г  13 хв 
Синельникове-2 08.18 1 хв  08.19 2 г  21 хв 
Іларіонове 08.39 1 хв  08.40 2 г  42 хв 
Ігрень 08.51 1 хв  08.52 2 г  54 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 08.57 2 хв  08.59 3 г 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.01 1 хв  09.02 3 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 09.09 1 хв  09.10 3 г  12 хв 
Дніпро-Головний 09.18 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6533-6534 Запоріжжя-2 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031