У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6534 Крюків На Дніпрі — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Крюків На Дніпрі - Полтава номер 6534 відправляється зі станції Крюків На Дніпрі о 13.28 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 17.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6534 Крюків На Дніпрі - Полтава пролягає по таким станціям як Екіпіровка, 252 Км, Омельник, Галещина, Зеленівка, 197 Км, Голубове, Нові Санжари, Ткаченкове, Головачанська, Клюшники, Пост Ворскла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

18 травня 2022 поїзд № 6534 Крюків-на-Дніпрі - Полтава відміняється на дільниці Крюків-на-Дніпрі - Потоки, слідує № 6534 Потоки - Полтава- Південна, відправлення зі станції Потоки в 14-59

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Крюків На Дніпрі 13.28
Кременчук 13.35 33 хв  14.08 7 хв 
Череднички 14.11 1 хв  14.12 43 хв 
Екіпіровка 14.16 1 хв  14.17 48 хв 
Гірка 14.20 1 хв  14.21 52 хв 
Передгірковий парк 14.25 1 хв  14.26 57 хв 
252 Км 14.31 1 хв  14.32 1 г  3 хв 
Калачівський 14.36 1 хв  14.37 1 г  8 хв 
248 Км 14.40 1 хв  14.41 1 г  12 хв 
Омельник 14.45 1 хв  14.46 1 г  17 хв 
Потоки 14.58 1 хв  14.59 1 г  30 хв 
Білани 15.06 1 хв  15.07 1 г  38 хв 
Галещина 15.13 1 хв  15.14 1 г  45 хв 
Козельщина 15.26 1 хв  15.27 1 г  58 хв 
Ганнівка 15.33 1 хв  15.34 2 г  5 хв 
Зеленівка 15.39 1 хв  15.40 2 г  11 хв 
Куликівка 15.46 1 хв  15.47 2 г  18 хв 
Кобеляки 15.56 1 хв  15.57 2 г  28 хв 
197 Км 16.04 1 хв  16.05 2 г  36 хв 
Рзд 193 км 16.11 1 хв  16.12 2 г  43 хв 
Ліщинівка 16.18 1 хв  16.19 2 г  50 хв 
Голубове 16.23 1 хв  16.24 2 г  55 хв 
Жарки 16.28 1 хв  16.29 3 г 
Бабенкове 16.33 1 хв  16.34 3 г  5 хв 
Нові Санжари 16.39 1 хв  16.40 3 г  11 хв 
Собківка 16.47 1 хв  16.48 3 г  19 хв 
Мала Перещепинська 16.55 1 хв  16.56 3 г  27 хв 
Ткаченкове 17.02 1 хв  17.03 3 г  34 хв 
160 Км 17.06 1 хв  17.07 3 г  38 хв 
Писарівська 17.10 1 хв  17.11 3 г  42 хв 
Головачанська 17.15 1 хв  17.16 3 г  47 хв 
Головач 17.20 1 хв  17.21 3 г  52 хв 
Безручки 17.25 1 хв  17.26 3 г  57 хв 
Клюшники 17.29 1 хв  17.30 4 г  1 хв 
Зінці 17.33 1 хв  17.34 4 г  5 хв 
Терешки 17.37 1 хв  17.38 4 г  9 хв 
Пост Ворскла 17.43 1 хв  17.44 4 г  15 хв 
Полтава-Південна 17.50 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6534 Крюків На Дніпрі — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930