У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6535 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6535 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Дніпро-Головний о 15.51 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 17.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Запоріжжя-Кам'янське, Кам'янське-Пасажирське, 149 Км, Воскобійня, 139 Км, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Вільногірськ, Ерастівка, Касинівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 15.51
Запоріжжя-Кам'янське 16.22 1 хв  16.23 31 хв 
Кам'янське-Пасажирське 16.26 1 хв  16.27 35 хв 
149 Км 16.32 1 хв  16.33 41 хв 
Воскобійня 16.40 1 хв  16.41 49 хв 
139 Км 16.45 1 хв  16.46 54 хв 
Верхньодніпровськ 16.51 2 хв  16.53 1 г 
Верхівцеве 17.04 1 хв  17.05 1 г  13 хв 
Вільногірськ 17.18 1 хв  17.19 1 г  27 хв 
Ерастівка 17.29 1 хв  17.30 1 г  38 хв 
Касинівка 17.42 1 хв  17.43 1 г  51 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.59 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6535 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031