У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6535 Полтава — Крюків На Дніпрі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Крюків На Дніпрі номер 6535 відправляється зі станції Полтава-Південна о 15.50 і прибуває на станцію Крюків На Дніпрі о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6535 Полтава - Крюків На Дніпрі пролягає по таким станціям як Зінці, Головач, 160 Км, Собківка, Жарки, Рзд 193 км, Куликівка, Козельщина, Потоки, 252 Км, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 15.50
Пост Ворскла 15.55 1 хв  15.56 5 хв 
Терешки 16.00 1 хв  16.01 10 хв 
Зінці 16.04 1 хв  16.05 14 хв 
Клюшники 16.09 1 хв  16.10 19 хв 
Безручки 16.14 1 хв  16.15 24 хв 
Головач 16.19 2 хв  16.21 29 хв 
Головачанська 16.24 1 хв  16.25 34 хв 
Писарівська 16.29 2 хв  16.31 39 хв 
160 Км 16.33 1 хв  16.34 43 хв 
Ткаченкове 16.37 1 хв  16.38 47 хв 
Мала Перещепинська 16.43 1 хв  16.44 53 хв 
Собківка 16.51 1 хв  16.52 1 г  1 хв 
Нові Санжари 16.58 1 хв  16.59 1 г  8 хв 
Бабенкове 17.03 1 хв  17.04 1 г  13 хв 
Жарки 17.08 1 хв  17.09 1 г  18 хв 
Голубове 17.13 1 хв  17.14 1 г  23 хв 
Ліщинівка 17.18 1 хв  17.19 1 г  28 хв 
Рзд 193 км 17.25 1 хв  17.26 1 г  35 хв 
197 Км 17.31 1 хв  17.32 1 г  41 хв 
Кобеляки 17.39 1 хв  17.40 1 г  49 хв 
Куликівка 17.50 1 хв  17.51 2 г 
Зеленівка 17.57 1 хв  17.58 2 г  7 хв 
Ганнівка 18.03 1 хв  18.04 2 г  13 хв 
Козельщина 18.11 1 хв  18.12 2 г  21 хв 
Галещина 18.22 1 хв  18.23 2 г  32 хв 
Білани 18.30 1 хв  18.31 2 г  40 хв 
Потоки 18.40 2 хв  18.42 2 г  50 хв 
Омельник 18.53 1 хв  18.54 3 г  3 хв 
Калачівський 19.03 1 хв  19.04 3 г  13 хв 
252 Км 19.08 1 хв  19.09 3 г  18 хв 
253 Км 19.12 1 хв  19.13 3 г  22 хв 
289 Км 19.18 1 хв  19.19 3 г  28 хв 
Череднички 19.23 1 хв  19.24 3 г  33 хв 
Кременчук 19.29 3 хв  19.32 3 г  39 хв 
Крюків На Дніпрі 19.40 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6535 Полтава-Південна — Крюків На Дніпрі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930