У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6535-6536 Запоріжжя — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Запоріжжя - Лозова номер 6535-6536 відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 08.08 і прибуває на станцію Лозова о 12.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6535-6536 Запоріжжя - Лозова пролягає по таким станціям як Іскра, Вільнянськ, Івківка, 1017 Км, 1005 Км, Ароматна, Варварівка, Самійлівка, 940 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 08.08
Запоріжжя-1 08.17 20 хв  08.37 9 хв 
Мотор 08.44 1 хв  08.45 36 хв 
Іскра 08.48 1 хв  08.49 40 хв 
Запоріжжя Вантажне 08.55 1 хв  08.56 47 хв 
Янцеве 09.07 1 хв  09.08 59 хв 
Вільнянськ 09.15 1 хв  09.16 1 г  7 хв 
Новогупалівка 09.29 1 хв  09.30 1 г  21 хв 
Славгород-Південний 09.45 1 хв  09.46 1 г  37 хв 
Івківка 09.59 1 хв  10.00 1 г  51 хв 
Синельникове-1 10.11 2 хв  10.13 2 г  3 хв 
1025 Км 10.21 1 хв  10.22 2 г  13 хв 
1017 Км 10.29 1 хв  10.30 2 г  21 хв 
Зайцеве 10.34 1 хв  10.35 2 г  26 хв 
1009 Км 10.40 1 хв  10.41 2 г  32 хв 
1005 Км 10.44 1 хв  10.45 2 г  36 хв 
Павлоград-1 10.55 2 хв  10.57 2 г  47 хв 
988 Км 11.02 1 хв  11.03 2 г  54 хв 
Ароматна 11.07 1 хв  11.08 2 г  59 хв 
981 Км 11.11 1 хв  11.12 3 г  3 хв 
978 Км 11.15 1 хв  11.16 3 г  7 хв 
Варварівка 11.22 1 хв  11.23 3 г  14 хв 
969 Км 11.28 1 хв  11.29 3 г  20 хв 
Жемчужне 11.34 1 хв  11.35 3 г  26 хв 
Самійлівка 11.45 1 хв  11.46 3 г  37 хв 
948 Км 11.50 1 хв  11.51 3 г  42 хв 
943 км 11.56 1 хв  11.57 3 г  48 хв 
940 км 12.00 1 хв  12.01 3 г  52 хв 
939 Км 12.04 1 хв  12.05 3 г  56 хв 
936 Км 12.09 1 хв  12.10 4 г  1 хв 
Лозова 12.22 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6535-6536 Запоріжжя-2 — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031