У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 П'ятихатки — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Дніпро номер 6536 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 18.45 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 20.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ерастівка, Вільногірськ, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Воскобійня, Кам'янське-Пасажирське, Запоріжжя-Кам'янське, Сухачівка, Діївка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

20.11.2021 - 30.11.2021 відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 18.45
Ерастівка 19.03 1 хв  19.04 18 хв 
Вільногірськ 19.13 1 хв  19.14 28 хв 
Верхівцеве 19.31 1 хв  19.32 46 хв 
Верхньодніпровськ 19.48 1 хв  19.49 1 г  3 хв 
Воскобійня 19.59 1 хв  20.00 1 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 20.11 1 хв  20.12 1 г  26 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 20.16 1 хв  20.17 1 г  31 хв 
Сухачівка 20.27 1 хв  20.28 1 г  42 хв 
Діївка 20.37 1 хв  20.38 1 г  52 хв 
Горяїнове 20.46 1 хв  20.47 2 г  1 хв 
Дніпро-Головний 20.53 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6536 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31