У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 П'ятихатки — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Дніпро номер 6536 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 20.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6536 П'ятихатки - Дніпро пролягає по таким станціям як Ерастівка, Вільногірськ, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Воскобійня, Кам'янське-Пасажирське, Запоріжжя-Кам'янське, Сухачівка, Діївка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 18.30
Ерастівка 18.48 1 хв  18.49 18 хв 
Вільногірськ 18.59 1 хв  19.00 29 хв 
Верхівцеве 19.17 1 хв  19.18 47 хв 
Верхньодніпровськ 19.35 1 хв  19.36 1 г  5 хв 
Воскобійня 19.46 1 хв  19.47 1 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.58 1 хв  19.59 1 г  28 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 20.03 1 хв  20.04 1 г  33 хв 
Сухачівка 20.16 1 хв  20.17 1 г  46 хв 
Діївка 20.27 1 хв  20.28 1 г  57 хв 
Горяїнове 20.36 1 хв  20.37 2 г  6 хв 
Дніпро-Головний 20.42 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6536 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728