У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 П'ятихатки — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Дніпро номер 6536 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 18.47 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 20.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6536 П'ятихатки - Дніпро пролягає по таким станціям як Ерастівка, Вільногірськ, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Воскобійня, Кам'янське-Пасажирське, Запоріжжя-Кам'янське, Сухачівка, Діївка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 18.47
Ерастівка 19.05 1 хв  19.06 18 хв 
Вільногірськ 19.15 1 хв  19.16 28 хв 
Верхівцеве 19.33 1 хв  19.34 46 хв 
Верхньодніпровськ 19.50 1 хв  19.51 1 г  3 хв 
Воскобійня 20.01 1 хв  20.02 1 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 20.13 1 хв  20.14 1 г  26 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 20.18 1 хв  20.19 1 г  31 хв 
Сухачівка 20.29 1 хв  20.30 1 г  42 хв 
Діївка 20.39 1 хв  20.40 1 г  52 хв 
Горяїнове 20.48 1 хв  20.49 2 г  1 хв 
Дніпро-Головний 20.55 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6536 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930