У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6538 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6538 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 06.25 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 91 Км, 86 Км, 79 Км, Приворот, Спокій, Благословенна, Сорокопанівка, Божедарівка, Полівський, Верхньодніпровськ, Запоріжжя-Кам'янське, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 06.25
93 Км 06.33 1 хв  06.34 8 хв 
91 Км 06.39 1 хв  06.40 14 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 06.44 1 хв  06.45 19 хв 
86 Км 06.49 1 хв  06.50 24 хв 
Пичугине 06.55 1 хв  06.56 30 хв 
79 Км 07.00 1 хв  07.01 35 хв 
77 Км 07.04 1 хв  07.05 39 хв 
Приворот 07.09 1 хв  07.10 44 хв 
Девладове 07.18 1 хв  07.19 53 хв 
Спокій 07.25 1 хв  07.26 1 г 
Потоцьке 07.33 1 хв  07.34 1 г  8 хв 
Благословенна 07.42 1 хв  07.43 1 г  17 хв 
Милорадівка 07.50 1 хв  07.51 1 г  25 хв 
Сорокопанівка 07.56 1 хв  07.57 1 г  31 хв 
Кудашівка 08.04 1 хв  08.05 1 г  39 хв 
Божедарівка 08.18 1 хв  08.19 1 г  53 хв 
Адамівське 08.28 1 хв  08.29 2 г  3 хв 
Полівський 08.38 1 хв  08.39 2 г  13 хв 
Верхівцеве 08.46 5 хв  08.51 2 г  21 хв 
Верхньодніпровськ 09.07 1 хв  09.08 2 г  42 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.27 1 хв  09.28 3 г  2 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 09.32 1 хв  09.33 3 г  7 хв 
Сухачівка 09.47 1 хв  09.48 3 г  22 хв 
Діївка 09.59 1 хв  10.00 3 г  34 хв 
Горяїнове 10.07 1 хв  10.08 3 г  42 хв 
Дніпро-Головний 10.13 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6538 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031