У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541 Хутір-Михайлівський — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Хутір-Михайлівський - Конотоп номер 6541 відправляється зі станції Хутір-Михайлівський о 04.20 і прибуває на станцію Конотоп о 06.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6541 Хутір-Михайлівський - Конотоп пролягає по таким станціям як Неплюєве, Івотка, Янпіль, Макове, 560 Км, Терещенська, Пиротчине, Брюловецький, Реть, Кролевець, Лапшин, Майорівка, Алтинівка, Присеймів'я, Мельня, Ріка Сейм, Вирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Хутір-Михайлівський – Конотоп складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 113.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хутір-Михайлівський 04.20
Неплюєве 04.37 5 хв  04.42 17 хв 
Івотка 04.47 1 хв  04.48 27 хв 
Янпіль 04.54 1 хв  04.55 34 хв 
Макове 05.05 1 хв  05.06 45 хв 
560 Км 05.13 1 хв  05.14 53 хв 
Терещенська 05.18 1 хв  05.19 58 хв 
Пиротчине 05.23 1 хв  05.24 1 г  3 хв 
Брюловецький 05.30 1 хв  05.31 1 г  10 хв 
Реть 05.38 1 хв  05.39 1 г  18 хв 
Кролевець 05.44 1 хв  05.45 1 г  24 хв 
Лапшин 05.50 1 хв  05.51 1 г  30 хв 
Майорівка 05.56 1 хв  05.57 1 г  36 хв 
Алтинівка 06.00 1 хв  06.01 1 г  40 хв 
Присеймів'я 06.07 1 хв  06.08 1 г  47 хв 
Мельня 06.14 11 хв  06.25 1 г  54 хв 
Ріка Сейм 06.31 1 хв  06.32 2 г  11 хв 
Вирівка 06.39 1 хв  06.40 2 г  19 хв 
Конотоп 06.47 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6541 Хутір-Михайлівський — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930