У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541 Ромодан — Ромни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромодан - Ромни номер 6541 відправляється зі станції Ромодан о 04.52 і прибуває на станцію Ромни о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6541 Ромодан - Ромни пролягає по таким станціям як Дубровський кінний завод, 160 Км, Сенча, 146 Км, Бодаква, Лохвиця, Сула, 119 Км, Юсківці(Полт.), 111 Км, Андріяшівка, Перекопівка, Біловоди, Засулля, 81 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ромодан – Ромни складає 31.00 гривень. Відстань між станціями – 97.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд №6541 28 травня 2024 року обмежується по ст. Юсківці на дільниці Юсківці - Ромни відміняється Поїзд №6541 27 травня 2024 року обмежується по ст. Андріяшивка на дільниці Андріяшивка - Ромни відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 04.52
Дубровський кінний завод 05.06 1 хв  05.07 14 хв 
160 Км 05.13 1 хв  05.14 21 хв 
Сенча 05.25 1 хв  05.26 33 хв 
146 Км 05.34 1 хв  05.35 42 хв 
Бодаква 05.42 1 хв  05.43 50 хв 
Лохвиця 05.55 1 хв  05.56 1 г  3 хв 
Сула 06.05 1 хв  06.06 1 г  13 хв 
119 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г  22 хв 
Юсківці(Полт.) 06.22 1 хв  06.23 1 г  30 хв 
111 Км 06.28 1 хв  06.29 1 г  36 хв 
Андріяшівка 06.39 1 хв  06.40 1 г  47 хв 
Перекопівка 06.47 1 хв  06.48 1 г  55 хв 
Біловоди 06.57 1 хв  06.58 2 г  5 хв 
Засулля 07.07 1 хв  07.08 2 г  15 хв 
81 Км 07.14 1 хв  07.15 2 г  22 хв 
Ромни 07.21 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6541 Ромодан — Ромни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930