У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541 Ромодан — Ромни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6541 сполученням Ромодан - Ромни відправляється зі станції Ромодан о 04.52 і прибуває на станцію Ромни о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дубровський кінний завод, 160 Км, Сенча, 146 Км, Бодаква, Лохвиця, Сула, 119 Км, Юсківці(Полт.), 111 Км, Андріяшівка, Перекопівка, Біловоди, Засулля, 81 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 04.52
Дубровський кінний завод 05.09 1 хв  05.10 17 хв 
160 Км 05.16 1 хв  05.17 24 хв 
Сенча 05.28 1 хв  05.29 36 хв 
146 Км 05.37 1 хв  05.38 45 хв 
Бодаква 05.43 1 хв  05.44 51 хв 
Лохвиця 05.54 1 хв  05.55 1 г  2 хв 
Сула 06.04 1 хв  06.05 1 г  12 хв 
119 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г  22 хв 
Юсківці(Полт.) 06.22 1 хв  06.23 1 г  30 хв 
111 Км 06.29 1 хв  06.30 1 г  37 хв 
Андріяшівка 06.39 1 хв  06.40 1 г  47 хв 
Перекопівка 06.47 1 хв  06.48 1 г  55 хв 
Біловоди 06.56 1 хв  06.57 2 г  4 хв 
Засулля 07.05 1 хв  07.06 2 г  13 хв 
81 Км 07.13 1 хв  07.14 2 г  21 хв 
Ромни 07.20 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6541 Ромодан — Ромни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930