У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541 Зернове — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6541 сполученням Зернове - Конотоп відправляється зі станції Зернове о 04.15 і прибуває на станцію Конотоп о 06.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 515 Км, Неплюєве, Янпіль, 560 Км, Пиротчине, Реть, Лапшин, Алтинівка, Мельня, Вирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 04.15
Шалимівка 04.24 1 хв  04.25 9 хв 
515 Км 04.28 1 хв  04.29 13 хв 
Хутір-Михайлівський 04.36 2 хв  04.38 21 хв 
Неплюєве 04.49 1 хв  04.50 34 хв 
Івотка 04.55 1 хв  04.56 40 хв 
Янпіль 05.02 10 хв  05.12 47 хв 
Макове 05.24 1 хв  05.25 1 г  9 хв 
560 Км 05.30 1 хв  05.31 1 г  15 хв 
Терещенська 05.37 2 хв  05.39 1 г  22 хв 
Пиротчине 05.46 1 хв  05.47 1 г  31 хв 
Брюловецький 05.54 1 хв  05.55 1 г  39 хв 
Реть 06.00 1 хв  06.01 1 г  45 хв 
Кролевець 06.07 1 хв  06.08 1 г  52 хв 
Лапшин 06.15 1 хв  06.16 2 г 
Майорівка 06.19 1 хв  06.20 2 г  4 хв 
Алтинівка 06.24 1 хв  06.25 2 г  9 хв 
Присеймів'я 06.29 1 хв  06.30 2 г  14 хв 
Мельня 06.36 1 хв  06.37 2 г  21 хв 
Ріка Сейм 06.42 1 хв  06.43 2 г  27 хв 
Вирівка 06.50 1 хв  06.51 2 г  35 хв 
Конотоп 06.58 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6541 Зернове — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031