У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6542 Конотоп — Зернове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6542 сполученням Конотоп - Зернове відправляється зі станції Конотоп о 08.40 і прибуває на станцію Зернове о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ріка Сейм, Присеймів'я, Майорівка, Кролевець, Брюловецький, Терещенська, Макове, Івотка, Хутір-Михайлівський, Шалимівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 08.40
Вирівка 08.50 1 хв  08.51 10 хв 
Ріка Сейм 08.57 1 хв  08.58 17 хв 
Мельня 09.04 1 хв  09.05 24 хв 
Присеймів'я 09.10 1 хв  09.11 30 хв 
Алтинівка 09.16 1 хв  09.17 36 хв 
Майорівка 09.22 1 хв  09.23 42 хв 
Лапшин 09.26 1 хв  09.27 46 хв 
Кролевець 09.34 2 хв  09.36 54 хв 
Реть 09.41 1 хв  09.42 1 г  1 хв 
Брюловецький 09.48 1 хв  09.49 1 г  8 хв 
Пиротчине 09.56 1 хв  09.57 1 г  16 хв 
Терещенська 10.04 1 хв  10.05 1 г  24 хв 
560 Км 10.10 1 хв  10.11 1 г  30 хв 
Макове 10.17 1 хв  10.18 1 г  37 хв 
Янпіль 10.30 1 хв  10.31 1 г  50 хв 
Івотка 10.36 1 хв  10.37 1 г  56 хв 
Неплюєве 10.43 1 хв  10.44 2 г  3 хв 
Хутір-Михайлівський 10.53 2 хв  10.55 2 г  13 хв 
515 Км 11.01 1 хв  11.02 2 г  21 хв 
Шалимівка 11.06 1 хв  11.07 2 г  26 хв 
Зернове 11.15 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6542 Конотоп — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031