У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6542 Конотоп — Зернове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6542 сполученням Конотоп - Зернове відправляється зі станції Конотоп о 08.40 і прибуває на станцію Зернове о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ріка Сейм, Присеймів'я, Майорівка, Кролевець, Брюловецький, Терещенська, Макове, Івотка, Хутір-Михайлівський, Шалимівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 08.40
Вирівка 08.50 1 хв  08.51 10 хв 
Ріка Сейм 08.57 1 хв  08.58 17 хв 
Мельня 09.04 1 хв  09.05 24 хв 
Присеймів'я 09.10 1 хв  09.11 30 хв 
Алтинівка 09.16 1 хв  09.17 36 хв 
Майорівка 09.22 1 хв  09.23 42 хв 
Лапшин 09.26 1 хв  09.27 46 хв 
Кролевець 09.34 2 хв  09.36 54 хв 
Реть 09.41 1 хв  09.42 1 г  1 хв 
Брюловецький 09.48 1 хв  09.49 1 г  8 хв 
Пиротчине 09.56 1 хв  09.57 1 г  16 хв 
Терещенська 10.04 1 хв  10.05 1 г  24 хв 
560 Км 10.10 1 хв  10.11 1 г  30 хв 
Макове 10.17 1 хв  10.18 1 г  37 хв 
Янпіль 10.30 1 хв  10.31 1 г  50 хв 
Івотка 10.36 1 хв  10.37 1 г  56 хв 
Неплюєве 10.43 1 хв  10.44 2 г  3 хв 
Хутір-Михайлівський 10.53 2 хв  10.55 2 г  13 хв 
515 Км 11.01 1 хв  11.02 2 г  21 хв 
Шалимівка 11.06 1 хв  11.07 2 г  26 хв 
Зернове 11.15 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6542 Конотоп — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031