У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6542 Ромни — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6542 сполученням Ромни - Ромодан відправляється зі станції Ромни о 07.51 і прибуває на станцію Ромодан о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 81 Км, Засулля, Біловоди, Перекопівка, Андріяшівка, 111 Км, Юсківці(Полт.), 119 Км, Сула, Лохвиця, Бодаква, 146 Км, Сенча, 160 Км, Дубровський кінний завод.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромни 07.51
81 Км 07.55 1 хв  07.56 4 хв 
Засулля 08.03 1 хв  08.04 12 хв 
Біловоди 08.12 1 хв  08.13 21 хв 
Перекопівка 08.20 1 хв  08.21 29 хв 
Андріяшівка 08.27 1 хв  08.28 36 хв 
111 Км 08.36 1 хв  08.37 45 хв 
Юсківці(Полт.) 08.44 1 хв  08.45 53 хв 
119 Км 08.50 1 хв  08.51 59 хв 
Сула 08.59 1 хв  09.00 1 г  8 хв 
Лохвиця 09.08 1 хв  09.09 1 г  17 хв 
Бодаква 09.19 1 хв  09.20 1 г  28 хв 
146 Км 09.28 1 хв  09.29 1 г  37 хв 
Сенча 09.40 1 хв  09.41 1 г  49 хв 
160 Км 09.52 1 хв  09.53 2 г  1 хв 
Дубровський кінний завод 10.00 1 хв  10.01 2 г  9 хв 
Ромодан 10.20 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6542 Ромни — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031