У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6543 Хутір-Михайлівський — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Хутір-Михайлівський - Конотоп номер 6543 відправляється зі станції Хутір-Михайлівський о 11.52 і прибуває на станцію Конотоп о 14.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6543 Хутір-Михайлівський - Конотоп пролягає по таким станціям як Неплюєве, Івотка, Янпіль, Макове, 560 Км, Терещенська, Пиротчине, Брюловецький, Реть, Кролевець, Лапшин, Майорівка, Алтинівка, Присеймів'я, Мельня, Ріка Сейм, Вирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хутір-Михайлівський 11.52
Неплюєве 12.04 1 хв  12.05 12 хв 
Івотка 12.10 1 хв  12.11 18 хв 
Янпіль 12.17 1 хв  12.18 25 хв 
Макове 12.31 1 хв  12.32 39 хв 
560 Км 12.38 1 хв  12.39 46 хв 
Терещенська 12.46 1 хв  12.47 54 хв 
Пиротчине 12.54 1 хв  12.55 1 г  2 хв 
Брюловецький 13.03 1 хв  13.04 1 г  11 хв 
Реть 13.10 1 хв  13.11 1 г  18 хв 
Кролевець 13.18 1 хв  13.19 1 г  26 хв 
Лапшин 13.27 1 хв  13.28 1 г  35 хв 
Майорівка 13.32 1 хв  13.33 1 г  40 хв 
Алтинівка 13.38 1 хв  13.39 1 г  46 хв 
Присеймів'я 13.44 1 хв  13.45 1 г  52 хв 
Мельня 13.51 1 хв  13.52 1 г  59 хв 
Ріка Сейм 14.00 1 хв  14.01 2 г  8 хв 
Вирівка 14.08 1 хв  14.09 2 г  16 хв 
Конотоп 14.17 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6543 Хутір-Михайлівський — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31