У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6543 Хутір-Михайлівський — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Хутір-Михайлівський - Конотоп номер 6543 відправляється зі станції Хутір-Михайлівський о 09.22 і прибуває на станцію Конотоп о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6543 Хутір-Михайлівський - Конотоп пролягає по таким станціям як Неплюєве, Івотка, Янпіль, Макове, 560 Км, Терещенська, Пиротчине, Брюловецький, Реть, Кролевець, Лапшин, Майорівка, Алтинівка, Присеймів'я, Мельня, Ріка Сейм, Вирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хутір-Михайлівський 09.22
Неплюєве 09.34 1 хв  09.35 12 хв 
Івотка 09.40 1 хв  09.41 18 хв 
Янпіль 09.47 1 хв  09.48 25 хв 
Макове 10.01 1 хв  10.02 39 хв 
560 Км 10.08 1 хв  10.09 46 хв 
Терещенська 10.16 1 хв  10.17 54 хв 
Пиротчине 10.24 1 хв  10.25 1 г  2 хв 
Брюловецький 10.33 1 хв  10.34 1 г  11 хв 
Реть 10.40 1 хв  10.41 1 г  18 хв 
Кролевець 10.48 1 хв  10.49 1 г  26 хв 
Лапшин 10.57 1 хв  10.58 1 г  35 хв 
Майорівка 11.02 1 хв  11.03 1 г  40 хв 
Алтинівка 11.08 1 хв  11.09 1 г  46 хв 
Присеймів'я 11.14 1 хв  11.15 1 г  52 хв 
Мельня 11.21 1 хв  11.22 1 г  59 хв 
Ріка Сейм 11.28 1 хв  11.29 2 г  6 хв 
Вирівка 11.36 1 хв  11.37 2 г  14 хв 
Конотоп 11.45 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6543 Хутір-Михайлівський — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930