У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6543 Зернове — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Зернове - Конотоп номер 6543 відправляється зі станції Зернове о 11.32 і прибуває на станцію Конотоп о 17.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 515 Км, Неплюєве, Янпіль, 560 Км, Пиротчине, Реть, Лапшин, Алтинівка, Мельня, Вирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 11.32
Шалимівка 11.41 1 хв  11.42 9 хв 
515 Км 11.45 1 хв  11.46 13 хв 
Хутір-Михайлівський 11.53 2 г 56 хв  14.49 21 хв 
Неплюєве 15.00 1 хв  15.01 3 г  28 хв 
Івотка 15.06 1 хв  15.07 3 г  34 хв 
Янпіль 15.13 1 хв  15.14 3 г  41 хв 
Макове 15.26 1 хв  15.27 3 г  54 хв 
560 Км 15.32 1 хв  15.33 4 г 
Терещенська 15.39 2 хв  15.41 4 г  7 хв 
Пиротчине 15.48 1 хв  15.49 4 г  16 хв 
Брюловецький 15.56 1 хв  15.57 4 г  24 хв 
Реть 16.02 1 хв  16.03 4 г  30 хв 
Кролевець 16.09 1 хв  16.10 4 г  37 хв 
Лапшин 16.17 1 хв  16.18 4 г  45 хв 
Майорівка 16.21 1 хв  16.22 4 г  49 хв 
Алтинівка 16.26 1 хв  16.27 4 г  54 хв 
Присеймів'я 16.31 1 хв  16.32 4 г  59 хв 
Мельня 16.38 1 хв  16.39 5 г  6 хв 
Ріка Сейм 16.44 1 хв  16.45 5 г  12 хв 
Вирівка 16.52 1 хв  16.53 5 г  20 хв 
Конотоп 17.00 5 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6543 Зернове — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031