У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6544 Конотоп — Терещенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Терещенська номер 6544 відправляється зі станції Конотоп о 13.33 і прибуває на станцію Терещенська о 14.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6544 Конотоп - Терещенська пролягає по таким станціям як Вирівка, Ріка Сейм, Мельня, Присеймів'я, Алтинівка, Майорівка, Лапшин, Кролевець, Реть, Брюловецький, Пиротчине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Конотоп – Терещенська складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 67.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 13.33
Вирівка 13.43 1 хв  13.44 10 хв 
Ріка Сейм 13.50 1 хв  13.51 17 хв 
Мельня 13.57 1 хв  13.58 24 хв 
Присеймів'я 14.04 1 хв  14.05 31 хв 
Алтинівка 14.09 1 хв  14.10 36 хв 
Майорівка 14.15 1 хв  14.16 42 хв 
Лапшин 14.20 1 хв  14.21 47 хв 
Кролевець 14.29 1 хв  14.30 56 хв 
Реть 14.36 1 хв  14.37 1 г  3 хв 
Брюловецький 14.43 1 хв  14.44 1 г  10 хв 
Пиротчине 14.51 1 хв  14.52 1 г  18 хв 
Терещенська 14.59 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6544 Конотоп — Терещенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031