У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6544 Конотоп — Зернове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6544 сполученням Конотоп - Зернове відправляється зі станції Конотоп о 13.34 і прибуває на станцію Зернове о 16.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ріка Сейм, Присеймів'я, Майорівка, Кролевець, Брюловецький, Терещенська, Макове, Івотка, Хутір-Михайлівський, Шалимівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 13.34
Вирівка 13.44 1 хв  13.45 10 хв 
Ріка Сейм 13.51 1 хв  13.52 17 хв 
Мельня 13.57 1 хв  13.58 23 хв 
Присеймів'я 14.03 1 хв  14.04 29 хв 
Алтинівка 14.09 1 хв  14.10 35 хв 
Майорівка 14.15 1 хв  14.16 41 хв 
Лапшин 14.19 1 хв  14.20 45 хв 
Кролевець 14.27 1 хв  14.28 53 хв 
Реть 14.33 1 хв  14.34 59 хв 
Брюловецький 14.39 1 хв  14.40 1 г  5 хв 
Пиротчине 14.47 1 хв  14.48 1 г  13 хв 
Терещенська 14.55 1 хв  14.56 1 г  21 хв 
560 Км 15.01 1 хв  15.02 1 г  27 хв 
Макове 15.08 1 хв  15.09 1 г  34 хв 
Янпіль 15.21 1 хв  15.22 1 г  47 хв 
Івотка 15.27 1 хв  15.28 1 г  53 хв 
Неплюєве 15.34 1 хв  15.35 2 г 
Хутір-Михайлівський 15.44 2 хв  15.46 2 г  10 хв 
515 Км 15.52 1 хв  15.53 2 г  18 хв 
Шалимівка 15.57 1 хв  15.58 2 г  23 хв 
Зернове 16.06 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6544 Конотоп — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930