У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6544 Ромни — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромни - Ромодан номер 6544 відправляється зі станції Ромни о 11.28 і прибуває на станцію Ромодан о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6544 Ромни - Ромодан пролягає по таким станціям як 81 Км, Засулля, Біловоди, Перекопівка, Андріяшівка, 111 Км, Юсківці(Полт.), 119 Км, Сула, Лохвиця, Бодаква, 146 Км, Сенча, 160 Км, Дубровський кінний завод.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

9-13, 20, 23-27 травня 2022 відміняються приміські поїзди: № 6544 Ромни - Ромодан; № 6545 Ромодан - Ромни

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромни 11.28
81 Км 11.32 1 хв  11.33 4 хв 
Засулля 11.40 1 хв  11.41 12 хв 
Біловоди 11.49 1 хв  11.50 21 хв 
Перекопівка 11.59 1 хв  12.00 31 хв 
Андріяшівка 12.07 1 хв  12.08 39 хв 
111 Км 12.17 1 хв  12.18 49 хв 
Юсківці(Полт.) 12.23 1 хв  12.24 55 хв 
119 Км 12.30 1 хв  12.31 1 г  2 хв 
Сула 12.39 3 хв  12.42 1 г  11 хв 
Лохвиця 12.50 2 хв  12.52 1 г  22 хв 
Бодаква 13.03 1 хв  13.04 1 г  35 хв 
146 Км 13.12 1 хв  13.13 1 г  44 хв 
Сенча 13.23 1 хв  13.24 1 г  55 хв 
160 Км 13.34 1 хв  13.35 2 г  6 хв 
Дубровський кінний завод 13.41 1 хв  13.42 2 г  13 хв 
Ромодан 13.59 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6544 Ромни — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930