У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6544 Ромни — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромни - Ромодан номер 6544 відправляється зі станції Ромни о 11.28 і прибуває на станцію Ромодан о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6544 Ромни - Ромодан пролягає по таким станціям як 81 Км, Засулля, Біловоди, Перекопівка, Андріяшівка, 111 Км, Юсківці(Полт.), 119 Км, Сула, Лохвиця, Бодаква, 146 Км, Сенча, 160 Км, Дубровський кінний завод.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд № 6544 03 жовтня 2022 року на дільниці Ромни - Ромодан відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромни 11.28
81 Км 11.32 1 хв  11.33 4 хв 
Засулля 11.40 1 хв  11.41 12 хв 
Біловоди 11.49 1 хв  11.50 21 хв 
Перекопівка 11.59 1 хв  12.00 31 хв 
Андріяшівка 12.07 1 хв  12.08 39 хв 
111 Км 12.17 1 хв  12.18 49 хв 
Юсківці(Полт.) 12.23 1 хв  12.24 55 хв 
119 Км 12.30 1 хв  12.31 1 г  2 хв 
Сула 12.39 3 хв  12.42 1 г  11 хв 
Лохвиця 12.50 2 хв  12.52 1 г  22 хв 
Бодаква 13.03 1 хв  13.04 1 г  35 хв 
146 Км 13.12 1 хв  13.13 1 г  44 хв 
Сенча 13.23 1 хв  13.24 1 г  55 хв 
160 Км 13.34 1 хв  13.35 2 г  6 хв 
Дубровський кінний завод 13.41 1 хв  13.42 2 г  13 хв 
Ромодан 13.59 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6544 Ромни — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930