У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545 Хутір-Михайлівський — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Хутір-Михайлівський - Конотоп номер 6545 відправляється зі станції Хутір-Михайлівський о 16.21 і прибуває на станцію Конотоп о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6545 Хутір-Михайлівський - Конотоп пролягає по таким станціям як Неплюєве, Івотка, Янпіль, Макове, 560 Км, Терещенська, Пиротчине, Брюловецький, Реть, Кролевець, Лапшин, Майорівка, Алтинівка, Присеймів'я, Мельня, Ріка Сейм, Вирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Хутір-Михайлівський – Конотоп складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 113.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хутір-Михайлівський 16.21
Неплюєве 16.34 1 хв  16.35 13 хв 
Івотка 16.40 1 хв  16.41 19 хв 
Янпіль 16.47 1 хв  16.48 26 хв 
Макове 17.00 1 хв  17.01 39 хв 
560 Км 17.07 1 хв  17.08 46 хв 
Терещенська 17.14 14 хв  17.28 53 хв 
Пиротчине 17.35 1 хв  17.36 1 г  14 хв 
Брюловецький 17.43 1 хв  17.44 1 г  22 хв 
Реть 17.50 1 хв  17.51 1 г  29 хв 
Кролевець 17.58 1 хв  17.59 1 г  37 хв 
Лапшин 18.07 1 хв  18.08 1 г  46 хв 
Майорівка 18.11 1 хв  18.12 1 г  50 хв 
Алтинівка 18.17 1 хв  18.18 1 г  56 хв 
Присеймів'я 18.23 1 хв  18.24 2 г  2 хв 
Мельня 18.31 1 хв  18.32 2 г  10 хв 
Ріка Сейм 18.38 1 хв  18.39 2 г  17 хв 
Вирівка 18.46 1 хв  18.47 2 г  25 хв 
Конотоп 18.55 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6545 Хутір-Михайлівський — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930