У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545-6933 Ромодан — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6545-6933 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Ромодан о 17.24 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 00.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сенча, Лохвиця, Юсківці(Полт.), Перекопівка, 81 Км, Погреби, Матлахове, 39 Км, 25 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 17.24
Дубровський кінний завод 17.39 1 хв  17.40 15 хв 
160 Км 17.46 1 хв  17.47 22 хв 
Сенча 17.57 1 хв  17.58 33 хв 
146 Км 18.06 1 хв  18.07 42 хв 
Бодаква 18.14 1 хв  18.15 50 хв 
Лохвиця 18.28 1 хв  18.29 1 г  4 хв 
Сула 18.38 1 хв  18.39 1 г  14 хв 
119 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  23 хв 
Юсківці(Полт.) 18.55 1 хв  18.56 1 г  31 хв 
111 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  38 хв 
Андріяшівка 19.13 1 хв  19.14 1 г  49 хв 
Перекопівка 19.21 1 хв  19.22 1 г  57 хв 
Біловоди 19.31 1 хв  19.32 2 г  7 хв 
Засулля 19.40 1 хв  19.41 2 г  16 хв 
81 Км 19.48 1 хв  19.49 2 г  24 хв 
Ромни 19.56 1 г 49 хв  21.45 2 г  32 хв 
Житнє 21.51 1 хв  21.52 4 г  27 хв 
Погреби 21.58 1 хв  21.59 4 г  34 хв 
67 Км 22.03 1 хв  22.04 4 г  39 хв 
Рогинці 22.11 1 хв  22.12 4 г  47 хв 
Матлахове 22.22 1 хв  22.23 4 г  58 хв 
Талалаївка 22.33 1 хв  22.34 5 г  9 хв 
Блотница 22.47 1 хв  22.48 5 г  23 хв 
39 Км 22.54 1 хв  22.55 5 г  30 хв 
36 Км 23.01 1 хв  23.02 5 г  37 хв 
Рубанка 23.10 2 хв  23.12 5 г  46 хв 
25 Км 23.20 1 хв  23.21 5 г  56 хв 
Григорівка 23.30 10 хв  23.40 6 г  6 хв 
Курінь 23.50 1 хв  23.51 6 г  26 хв 
Бахмач-Пас. 00.09 6 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6545-6933 Ромодан — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728