У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545-6933 Ромодан — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6545-6933 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Ромодан о 17.24 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 00.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сенча, Лохвиця, Юсківці(Полт.), Перекопівка, 81 Км, Погреби, Матлахове, 39 Км, 25 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 17.24
Дубровський кінний завод 17.39 1 хв  17.40 15 хв 
160 Км 17.46 1 хв  17.47 22 хв 
Сенча 17.57 1 хв  17.58 33 хв 
146 Км 18.06 1 хв  18.07 42 хв 
Бодаква 18.14 1 хв  18.15 50 хв 
Лохвиця 18.28 1 хв  18.29 1 г  4 хв 
Сула 18.38 1 хв  18.39 1 г  14 хв 
119 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  23 хв 
Юсківці(Полт.) 18.55 1 хв  18.56 1 г  31 хв 
111 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  38 хв 
Андріяшівка 19.13 1 хв  19.14 1 г  49 хв 
Перекопівка 19.21 1 хв  19.22 1 г  57 хв 
Біловоди 19.31 1 хв  19.32 2 г  7 хв 
Засулля 19.40 1 хв  19.41 2 г  16 хв 
81 Км 19.48 1 хв  19.49 2 г  24 хв 
Ромни 19.56 1 г 49 хв  21.45 2 г  32 хв 
Житнє 21.51 1 хв  21.52 4 г  27 хв 
Погреби 21.58 1 хв  21.59 4 г  34 хв 
67 Км 22.03 1 хв  22.04 4 г  39 хв 
Рогинці 22.11 1 хв  22.12 4 г  47 хв 
Матлахове 22.22 1 хв  22.23 4 г  58 хв 
Талалаївка 22.33 1 хв  22.34 5 г  9 хв 
Блотница 22.47 1 хв  22.48 5 г  23 хв 
39 Км 22.54 1 хв  22.55 5 г  30 хв 
36 Км 23.01 1 хв  23.02 5 г  37 хв 
Рубанка 23.10 2 хв  23.12 5 г  46 хв 
25 Км 23.20 1 хв  23.21 5 г  56 хв 
Григорівка 23.30 10 хв  23.40 6 г  6 хв 
Курінь 23.50 1 хв  23.51 6 г  26 хв 
Бахмач-Пас. 00.09 6 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6545-6933 Ромодан — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930