У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545-6933 Ромодан — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6545-6933 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Ромодан о 17.24 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 00.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сенча, Лохвиця, Юсківці(Полт.), Перекопівка, 81 Км, Погреби, Матлахове, 39 Км, 25 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 17.24
Дубровський кінний завод 17.39 1 хв  17.40 15 хв 
160 Км 17.46 1 хв  17.47 22 хв 
Сенча 17.57 1 хв  17.58 33 хв 
146 Км 18.06 1 хв  18.07 42 хв 
Бодаква 18.14 1 хв  18.15 50 хв 
Лохвиця 18.28 1 хв  18.29 1 г  4 хв 
Сула 18.38 1 хв  18.39 1 г  14 хв 
119 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  23 хв 
Юсківці(Полт.) 18.55 1 хв  18.56 1 г  31 хв 
111 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  38 хв 
Андріяшівка 19.13 1 хв  19.14 1 г  49 хв 
Перекопівка 19.21 1 хв  19.22 1 г  57 хв 
Біловоди 19.31 1 хв  19.32 2 г  7 хв 
Засулля 19.40 1 хв  19.41 2 г  16 хв 
81 Км 19.48 1 хв  19.49 2 г  24 хв 
Ромни 19.56 1 г 49 хв  21.45 2 г  32 хв 
Житнє 21.51 1 хв  21.52 4 г  27 хв 
Погреби 21.58 1 хв  21.59 4 г  34 хв 
67 Км 22.03 1 хв  22.04 4 г  39 хв 
Рогинці 22.11 1 хв  22.12 4 г  47 хв 
Матлахове 22.22 1 хв  22.23 4 г  58 хв 
Талалаївка 22.33 1 хв  22.34 5 г  9 хв 
Блотница 22.47 1 хв  22.48 5 г  23 хв 
39 Км 22.54 1 хв  22.55 5 г  30 хв 
36 Км 23.01 1 хв  23.02 5 г  37 хв 
Рубанка 23.10 2 хв  23.12 5 г  46 хв 
25 Км 23.20 1 хв  23.21 5 г  56 хв 
Григорівка 23.30 10 хв  23.40 6 г  6 хв 
Курінь 23.50 1 хв  23.51 6 г  26 хв 
Бахмач-Пас. 00.09 6 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6545-6933 Ромодан — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031