У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545-6546 Синельникове — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Синельникове - Запоріжжя номер 6545-6546 відправляється зі станції Синельникове-1 о 08.30 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6545-6546 Синельникове - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Івківка, 1045 Км, 1049 Км, Славгород-Південний, 1061 Км, 1063 Км, Новогупалівка, 1074 Км, Вільнянськ, Янцеве, Запоріжжя Вантажне, Іскра, Мотор, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 08.30
Івківка 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
1045 Км 08.45 1 хв  08.46 15 хв 
1049 Км 08.50 1 хв  08.51 20 хв 
Славгород-Південний 08.57 1 хв  08.58 27 хв 
1061 Км 09.05 1 хв  09.06 35 хв 
1063 Км 09.09 1 хв  09.10 39 хв 
Новогупалівка 09.14 1 хв  09.15 44 хв 
1074 Км 09.21 1 хв  09.22 51 хв 
Вільнянськ 09.29 1 хв  09.30 59 хв 
Янцеве 09.39 1 хв  09.40 1 г  9 хв 
Запоріжжя Вантажне 09.50 1 хв  09.51 1 г  20 хв 
Іскра 09.55 1 хв  09.56 1 г  25 хв 
Мотор 09.58 1 хв  09.59 1 г  28 хв 
Запоріжжя-1 10.06 20 хв  10.26 1 г  36 хв 
Запоріжжя-2 10.35 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6545-6546 Синельникове-1 — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28