У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545-6546 Синельникове-1 — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6545-6546 сполученням Синельникове-1 - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Синельникове-1 о 08.30 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Івківка, 1045 Км, 1049 Км, Славгород-Південний, 1061 Км, Новогупалівка, 1074 Км, Вільнянськ, Янцеве, Запоріжжя Вантажне, Іскра, Мотор, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 08.30
Івківка 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
1045 Км 08.45 1 хв  08.46 15 хв 
1049 Км 08.50 1 хв  08.51 20 хв 
Славгород-Південний 08.57 1 хв  08.58 27 хв 
1061 Км 09.05 1 хв  09.06 35 хв 
Новогупалівка 09.14 1 хв  09.15 44 хв 
1074 Км 09.21 1 хв  09.22 51 хв 
Вільнянськ 09.29 1 хв  09.30 59 хв 
Янцеве 09.39 1 хв  09.40 1 г  9 хв 
Запоріжжя Вантажне 09.50 1 хв  09.51 1 г  20 хв 
Іскра 09.55 1 хв  09.56 1 г  25 хв 
Мотор 09.58 1 хв  09.59 1 г  28 хв 
Запоріжжя-1 10.06 20 хв  10.26 1 г  36 хв 
Запоріжжя-2 10.35 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6545-6546 Синельникове-1 — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031