У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545-6546 Ужгород — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ужгород - Мукачево номер 6545-6546 відправляється зі станції Ужгород о 17.50 і прибуває на станцію Мукачево о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6545-6546 Ужгород - Мукачево пролягає по таким станціям як Холмок, Цеглівка, Чоп, Мінеральне, Есень, Батьово, Ровне, Страбичово, Мукачево-Перевалочна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 17.50
ЛВЧ-5 17.52 1 хв  17.53 2 хв 
Холмок 17.56 1 хв  17.57 6 хв 
Струмківка 18.02 1 хв  18.03 12 хв 
Цеглівка 18.06 1 хв  18.07 16 хв 
Дачна 18.11 1 хв  18.12 21 хв 
Чоп 18.19 10 хв  18.29 29 хв 
Чоп-Перев. 18.31 1 хв  18.32 41 хв 
Мінеральне 18.36 1 хв  18.37 46 хв 
Есень-платформа 18.41 1 хв  18.42 51 хв 
Есень 18.45 1 хв  18.46 55 хв 
Свобода 18.50 1 хв  18.51 1 г 
Батьово 18.56 2 хв  18.58 1 г  6 хв 
1727 Км 19.03 1 хв  19.04 1 г  13 хв 
Ровне 19.08 1 хв  19.09 1 г  18 хв 
Баркасове 19.12 1 хв  19.13 1 г  22 хв 
Страбичово 19.25 1 хв  19.26 1 г  35 хв 
Ключарки 19.33 1 хв  19.34 1 г  43 хв 
Мукачево-Перевалочна 19.37 1 хв  19.38 1 г  47 хв 
Мукачево 19.42 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6545-6546 Ужгород — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031