У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6545 Зернове — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6545 сполученням Зернове - Конотоп відправляється зі станції Зернове о 16.21 і прибуває на станцію Конотоп о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 515 Км, Неплюєве, Янпіль, 560 Км, Пиротчине, Реть, Лапшин, Алтинівка, Мельня, Вирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 16.21
Шалимівка 16.30 1 хв  16.31 9 хв 
515 Км 16.34 1 хв  16.35 13 хв 
Хутір-Михайлівський 16.42 2 хв  16.44 21 хв 
Неплюєве 16.55 1 хв  16.56 34 хв 
Івотка 17.01 1 хв  17.02 40 хв 
Янпіль 17.08 1 хв  17.09 47 хв 
Макове 17.21 1 хв  17.22 1 г 
560 Км 17.27 1 хв  17.28 1 г  6 хв 
Терещенська 17.34 2 хв  17.36 1 г  13 хв 
Пиротчине 17.43 1 хв  17.44 1 г  22 хв 
Брюловецький 17.51 1 хв  17.52 1 г  30 хв 
Реть 17.57 1 хв  17.58 1 г  36 хв 
Кролевець 18.04 1 хв  18.05 1 г  43 хв 
Лапшин 18.12 1 хв  18.13 1 г  51 хв 
Майорівка 18.16 1 хв  18.17 1 г  55 хв 
Алтинівка 18.21 1 хв  18.22 2 г 
Присеймів'я 18.26 1 хв  18.27 2 г  5 хв 
Мельня 18.33 1 хв  18.34 2 г  12 хв 
Ріка Сейм 18.39 1 хв  18.40 2 г  18 хв 
Вирівка 18.47 1 хв  18.48 2 г  26 хв 
Конотоп 18.55 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6545 Зернове — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031