У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6546/6604 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6546/6604 сполученням Іловайськ - Дебальцеве відправляється зі станції Іловайськ о 16.50 і прибуває на станцію Дебальцеве о 21.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 78 Км, 68 Км, Зуївський, Сердите, Постникове, 33 Км, Розсипна, Кумшацький, Рідкодуб, Майданчик 2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 16.50
Німчине 17.03 1 хв  17.04 13 хв 
78 Км 17.08 1 хв  17.09 18 хв 
71 Км 17.19 1 хв  17.20 29 хв 
68 Км 17.23 1 хв  17.24 33 хв 
Орлова Слобода 17.30 1 хв  17.31 40 хв 
Зуївський 17.36 1 хв  17.37 46 хв 
Сороче 17.43 1 хв  17.44 53 хв 
Сердите 17.53 1 хв  17.54 1 г  3 хв 
48 Км 18.03 1 хв  18.04 1 г  13 хв 
Постникове 18.13 1 хв  18.14 1 г  23 хв 
Торез 18.31 39 хв  19.10 1 г  41 хв 
33 Км 19.29 1 хв  19.30 2 г  39 хв 
Пелагіївський 19.40 1 хв  19.41 2 г  50 хв 
Розсипна 19.55 1 хв  19.56 3 г  5 хв 
20 Км 20.03 1 хв  20.04 3 г  13 хв 
Кумшацький 20.16 1 хв  20.17 3 г  26 хв 
Нікішене 20.22 1 хв  20.23 3 г  32 хв 
Рідкодуб 20.28 1 хв  20.29 3 г  38 хв 
Чорнухине 20.39 1 хв  20.40 3 г  49 хв 
Майданчик 2 20.49 1 хв  20.50 3 г  59 хв 
Майданчик 1 20.56 1 хв  20.57 4 г  6 хв 
Дебальцеве 21.10 4 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6546/6604 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930