У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6546/6604 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Дебальцеве номер 6546/6604 відправляється зі станції Іловайськ о 16.39 і прибуває на станцію Дебальцеве о 21.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6546/6604 Іловайськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як 78 Км, 71 Км, Орлова Слобода, Сороче, 48 Км, Торез, Пелагіївський, 20 Км, Нікішене, Чорнухине, Майданчик 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 16.39
Німчине 16.53 1 хв  16.54 14 хв 
78 Км 17.02 1 хв  17.03 23 хв 
Скосирська 17.06 1 хв  17.07 27 хв 
71 Км 17.10 1 хв  17.11 31 хв 
68 Км 17.16 1 хв  17.17 37 хв 
Орлова Слобода 17.23 1 хв  17.24 44 хв 
Зуївський 17.29 1 хв  17.30 50 хв 
Сороче 17.36 1 хв  17.37 57 хв 
Сердите 17.47 1 хв  17.48 1 г  8 хв 
48 Км 17.56 1 хв  17.57 1 г  17 хв 
Постникове 18.10 1 хв  18.11 1 г  31 хв 
Торез 18.30 40 хв  19.10 1 г  51 хв 
33 Км 19.29 1 хв  19.30 2 г  50 хв 
Пелагіївський 19.40 1 хв  19.41 3 г  1 хв 
Розсипна 19.55 1 хв  19.56 3 г  16 хв 
20 Км 20.01 1 хв  20.02 3 г  22 хв 
Кумшацький 20.15 1 хв  20.16 3 г  36 хв 
Нікішене 20.21 1 хв  20.22 3 г  42 хв 
Рідкодуб 20.27 1 хв  20.28 3 г  48 хв 
Чорнухине 20.41 1 хв  20.42 4 г  2 хв 
Майданчик 2 20.50 1 хв  20.51 4 г  11 хв 
Майданчик 1 20.57 1 хв  20.58 4 г  18 хв 
Дебальцеве 21.11 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6546/6604 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930