У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6546 Конотоп — Хутір-Михайлівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Хутір-Михайлівський номер 6546 відправляється зі станції Конотоп о 15.10 і прибуває на станцію Хутір-Михайлівський о 17.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6546 Конотоп - Хутір-Михайлівський пролягає по таким станціям як Вирівка, Ріка Сейм, Мельня, Присеймів'я, Алтинівка, Майорівка, Лапшин, Кролевець, Реть, Брюловецький, Пиротчине, Терещенська, 560 Км, Макове, Янпіль, Івотка, Неплюєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 15.10
Вирівка 15.21 1 хв  15.22 11 хв 
Ріка Сейм 15.29 1 хв  15.30 19 хв 
Мельня 15.36 1 хв  15.37 26 хв 
Присеймів'я 15.43 1 хв  15.44 33 хв 
Алтинівка 15.49 1 хв  15.50 39 хв 
Майорівка 15.55 1 хв  15.56 45 хв 
Лапшин 16.00 1 хв  16.01 50 хв 
Кролевець 16.09 1 хв  16.10 59 хв 
Реть 16.16 1 хв  16.17 1 г  6 хв 
Брюловецький 16.23 1 хв  16.24 1 г  13 хв 
Пиротчине 16.31 1 хв  16.32 1 г  21 хв 
Терещенська 16.40 1 хв  16.41 1 г  30 хв 
560 Км 16.46 1 хв  16.47 1 г  36 хв 
Макове 16.54 1 хв  16.55 1 г  44 хв 
Янпіль 17.07 1 хв  17.08 1 г  57 хв 
Івотка 17.13 1 хв  17.14 2 г  3 хв 
Неплюєве 17.21 2 хв  17.23 2 г  11 хв 
Хутір-Михайлівський 17.32 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6546 Конотоп — Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930