У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6546 Конотоп — Хутір-Михайлівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Конотоп - Хутір-Михайлівський номер 6546 відправляється зі станції Конотоп о 20.10 і прибуває на станцію Хутір-Михайлівський о 22.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6546 Конотоп - Хутір-Михайлівський пролягає по таким станціям як Вирівка, Ріка Сейм, Мельня, Присеймів'я, Алтинівка, Майорівка, Лапшин, Кролевець, Реть, Брюловецький, Пиротчине, Терещенська, 560 Км, Макове, Янпіль, Івотка, Неплюєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 20.10
Вирівка 20.21 1 хв  20.22 11 хв 
Ріка Сейм 20.29 1 хв  20.30 19 хв 
Мельня 20.36 1 хв  20.37 26 хв 
Присеймів'я 20.43 1 хв  20.44 33 хв 
Алтинівка 20.49 1 хв  20.50 39 хв 
Майорівка 20.55 1 хв  20.56 45 хв 
Лапшин 21.00 1 хв  21.01 50 хв 
Кролевець 21.09 1 хв  21.10 59 хв 
Реть 21.16 1 хв  21.17 1 г  6 хв 
Брюловецький 21.23 1 хв  21.24 1 г  13 хв 
Пиротчине 21.31 1 хв  21.32 1 г  21 хв 
Терещенська 21.40 1 хв  21.41 1 г  30 хв 
560 Км 21.46 1 хв  21.47 1 г  36 хв 
Макове 21.54 1 хв  21.55 1 г  44 хв 
Янпіль 22.07 1 хв  22.08 1 г  57 хв 
Івотка 22.13 1 хв  22.14 2 г  3 хв 
Неплюєве 22.21 2 хв  22.23 2 г  11 хв 
Хутір-Михайлівський 22.32 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6546 Конотоп — Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930