У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6546 Конотоп — Зернове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Зернове номер 6546 відправляється зі станції Конотоп о 17.43 і прибуває на станцію Зернове о 20.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6546 Конотоп - Зернове пролягає по таким станціям як Ріка Сейм, Присеймів'я, Майорівка, Кролевець, Брюловецький, Терещенська, Макове, Івотка, Хутір-Михайлівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 17.43
Вирівка 17.53 1 хв  17.54 10 хв 
Ріка Сейм 18.00 1 хв  18.01 17 хв 
Мельня 18.06 1 хв  18.07 23 хв 
Присеймів'я 18.12 1 хв  18.13 29 хв 
Алтинівка 18.18 1 хв  18.19 35 хв 
Майорівка 18.24 1 хв  18.25 41 хв 
Лапшин 18.28 1 хв  18.29 45 хв 
Кролевець 18.36 1 хв  18.37 53 хв 
Реть 18.42 1 хв  18.43 59 хв 
Брюловецький 18.49 1 хв  18.50 1 г  6 хв 
Пиротчине 18.57 1 хв  18.58 1 г  14 хв 
Терещенська 19.05 2 хв  19.07 1 г  22 хв 
560 Км 19.12 1 хв  19.13 1 г  29 хв 
Макове 19.19 1 хв  19.20 1 г  36 хв 
Янпіль 19.32 1 хв  19.33 1 г  49 хв 
Івотка 19.38 1 хв  19.39 1 г  55 хв 
Неплюєве 19.45 1 хв  19.46 2 г  2 хв 
Хутір-Михайлівський 19.55 2 хв  19.57 2 г  12 хв 
515 Км 20.03 1 хв  20.04 2 г  20 хв 
Зернове 20.15 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6546 Конотоп — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28