У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6548-6547 Дніпро — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Запоріжжя номер 6548-6547 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 10.15 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 13.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6548-6547 Дніпро - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Синельникове-2, Івківка, 1049 Км, 1061 Км, Новогупалівка, Вільнянськ, Запоріжжя Вантажне, Мотор.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 10.15
Нижньодніпровськ 10.25 1 хв  10.26 10 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 10.33 1 хв  10.34 18 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 10.36 1 хв  10.37 21 хв 
Ігрень 10.45 1 хв  10.46 30 хв 
Іларіонове 10.59 1 хв  11.00 44 хв 
Синельникове-2 11.22 1 хв  11.23 1 г  7 хв 
Синельникове-1 11.30 2 хв  11.32 1 г  15 хв 
Івківка 11.43 1 хв  11.44 1 г  28 хв 
1045 Км 11.49 1 хв  11.50 1 г  34 хв 
1049 Км 11.54 1 хв  11.55 1 г  39 хв 
Славгород-Південний 12.01 1 хв  12.02 1 г  46 хв 
1061 Км 12.09 1 хв  12.10 1 г  54 хв 
1063 Км 12.13 1 хв  12.14 1 г  58 хв 
Новогупалівка 12.19 1 хв  12.20 2 г  4 хв 
1074 Км 12.27 1 хв  12.28 2 г  12 хв 
Вільнянськ 12.36 1 хв  12.37 2 г  21 хв 
Янцеве 12.47 1 хв  12.48 2 г  32 хв 
Запоріжжя Вантажне 12.59 1 хв  13.00 2 г  44 хв 
Іскра 13.04 1 хв  13.05 2 г  49 хв 
Мотор 13.08 1 хв  13.09 2 г  53 хв 
Запоріжжя-1 13.16 20 хв  13.36 3 г  1 хв 
Запоріжжя-2 13.45 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6548-6547 Дніпро-Головний — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031