У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6548-6547 Дніпро — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Запоріжжя номер 6548-6547 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 09.46 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6548-6547 Дніпро - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Синельникове-2, Івківка, Славгород-Південний, 1063 Км, 1074 Км, Янцеве, Іскра, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 09.46
Нижньодніпровськ 09.55 1 хв  09.56 9 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 10.02 1 хв  10.03 16 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 10.05 1 хв  10.06 19 хв 
Ігрень 10.12 1 хв  10.13 26 хв 
Іларіонове 10.23 1 хв  10.24 37 хв 
Синельникове-2 10.44 1 хв  10.45 58 хв 
Синельникове-1 10.52 1 хв  10.53 1 г  6 хв 
Івківка 11.05 1 хв  11.06 1 г  19 хв 
1045 Км 11.12 1 хв  11.13 1 г  26 хв 
Славгород-Південний 11.26 1 хв  11.27 1 г  40 хв 
1061 Км 11.34 1 хв  11.35 1 г  48 хв 
1063 Км 11.38 1 хв  11.39 1 г  52 хв 
Новогупалівка 11.44 1 хв  11.45 1 г  58 хв 
1074 Км 11.52 1 хв  11.53 2 г  6 хв 
Вільнянськ 12.00 1 хв  12.01 2 г  14 хв 
Янцеве 12.11 1 хв  12.12 2 г  25 хв 
Запоріжжя Вантажне 12.22 1 хв  12.23 2 г  36 хв 
Іскра 12.28 1 хв  12.29 2 г  42 хв 
Мотор 12.31 1 хв  12.32 2 г  45 хв 
Запоріжжя-1 12.39 20 хв  12.59 2 г  53 хв 
Запоріжжя-2 13.08 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6548-6547 Дніпро-Головний — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031