У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6548 Конотоп — Хутір-Михайлівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Конотоп - Хутір-Михайлівський номер 6548 відправляється зі станції Конотоп о 19.00 і прибуває на станцію Хутір-Михайлівський о 21.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6548 Конотоп - Хутір-Михайлівський пролягає по таким станціям як Вирівка, Ріка Сейм, Мельня, Присеймів'я, Алтинівка, Майорівка, Лапшин, Кролевець, Реть, Брюловецький, Пиротчине, Терещенська, 560 Км, Макове, Янпіль, Івотка, Неплюєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 19.00
Вирівка 19.11 1 хв  19.12 11 хв 
Ріка Сейм 19.19 1 хв  19.20 19 хв 
Мельня 19.26 1 хв  19.27 26 хв 
Присеймів'я 19.33 1 хв  19.34 33 хв 
Алтинівка 19.39 1 хв  19.40 39 хв 
Майорівка 19.45 1 хв  19.46 45 хв 
Лапшин 19.50 1 хв  19.51 50 хв 
Кролевець 19.59 1 хв  20.00 59 хв 
Реть 20.06 1 хв  20.07 1 г  6 хв 
Брюловецький 20.13 1 хв  20.14 1 г  13 хв 
Пиротчине 20.21 1 хв  20.22 1 г  21 хв 
Терещенська 20.30 1 хв  20.31 1 г  30 хв 
560 Км 20.36 1 хв  20.37 1 г  36 хв 
Макове 20.44 1 хв  20.45 1 г  44 хв 
Янпіль 20.57 1 хв  20.58 1 г  57 хв 
Івотка 21.03 1 хв  21.04 2 г  3 хв 
Неплюєве 21.11 2 хв  21.13 2 г  11 хв 
Хутір-Михайлівський 21.22 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6548 Конотоп — Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930