У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6548 Ромни — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ромни - Ромодан номер 6548 відправляється зі станції Ромни о 17.30 і прибуває на станцію Ромодан о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6548 Ромни - Ромодан пролягає по таким станціям як 81 Км, Засулля, Біловоди, Перекопівка, Андріяшівка, Юсківці(Полт.), Сула, Лохвиця, Бодаква, 146 Км, Сенча, 160 Км, Дубровський кінний завод.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромни 17.30
81 Км 17.34 1 хв  17.35 4 хв 
Засулля 17.42 1 хв  17.43 12 хв 
Біловоди 17.51 1 хв  17.52 21 хв 
Перекопівка 17.59 1 хв  18.00 29 хв 
Андріяшівка 18.07 1 хв  18.08 37 хв 
Юсківці(Полт.) 18.20 1 хв  18.21 50 хв 
Сула 18.36 3 хв  18.39 1 г  6 хв 
Лохвиця 18.47 1 хв  18.48 1 г  17 хв 
Бодаква 19.01 1 хв  19.02 1 г  31 хв 
146 Км 19.08 1 хв  19.09 1 г  38 хв 
Сенча 19.16 1 хв  19.17 1 г  46 хв 
160 Км 19.26 1 хв  19.27 1 г  56 хв 
Дубровський кінний завод 19.33 1 хв  19.34 2 г  3 хв 
Ромодан 19.50 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6548 Ромни — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031