У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6549-6550 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6549-6550 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 14.05 і прибуває на станцію Мукачево о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Луг, Жорнава, Пороги, Малий Березний, Зарічево, Невицьке-Підзамок, Ужгород, Цеглівка, Мінеральне, Батьово, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 14.05
Щербин 14.21 3 хв  14.24 16 хв 
Ужок 14.35 1 хв  14.36 30 хв 
Волосянка-Закарпатська 14.41 1 хв  14.42 36 хв 
Луг 14.48 1 хв  14.49 43 хв 
Ставне 14.59 1 хв  15.00 54 хв 
Ставне-2 15.05 1 хв  15.06 1 г 
Загорб 15.12 1 хв  15.13 1 г  7 хв 
Жорнава 15.17 1 хв  15.18 1 г  12 хв 
Кострино 15.28 1 хв  15.29 1 г  23 хв 
202 Км 15.32 1 хв  15.33 1 г  27 хв 
Соля 15.39 1 хв  15.40 1 г  34 хв 
Пороги 15.49 1 хв  15.50 1 г  44 хв 
Забрідь 15.53 1 хв  15.54 1 г  48 хв 
Великий Березний 16.00 1 хв  16.01 1 г  55 хв 
Школа-інтернат 16.04 1 хв  16.05 1 г  59 хв 
Малий Березний 16.09 1 хв  16.10 2 г  4 хв 
Мірча 16.14 1 хв  16.15 2 г  9 хв 
Дубриничі 16.19 1 хв  16.20 2 г  14 хв 
Дубриничі(пл) 16.23 1 хв  16.24 2 г  18 хв 
Зарічево 16.29 1 хв  16.30 2 г  24 хв 
Перечин 16.37 1 хв  16.38 2 г  32 хв 
Ворочево 16.42 1 хв  16.43 2 г  37 хв 
Кам'яниця 16.50 1 хв  16.51 2 г  45 хв 
Невицьке-Підзамок 16.53 1 хв  16.54 2 г  48 хв 
Невицьке 16.56 1 хв  16.57 2 г  51 хв 
Оноківці 17.01 1 хв  17.02 2 г  56 хв 
Доманинці 17.05 1 хв  17.06 3 г 
Ужгород 17.12 6 хв  17.18 3 г  7 хв 
ЛВЧ-5 17.20 1 хв  17.21 3 г  15 хв 
Холмок 17.24 1 хв  17.25 3 г  19 хв 
Струмківка 17.30 2 хв  17.32 3 г  25 хв 
Цеглівка 17.35 1 хв  17.36 3 г  30 хв 
Дачна 17.40 1 хв  17.41 3 г  35 хв 
Чоп 17.48 10 хв  17.58 3 г  43 хв 
Чоп-Перев. 18.00 1 хв  18.01 3 г  55 хв 
Мінеральне 18.06 1 хв  18.07 4 г  1 хв 
Есень-платформа 18.11 1 хв  18.12 4 г  6 хв 
Есень 18.16 1 хв  18.17 4 г  11 хв 
Свобода 18.22 1 хв  18.23 4 г  17 хв 
Батьово 18.27 2 хв  18.29 4 г  22 хв 
1727 Км 18.34 1 хв  18.35 4 г  29 хв 
Ровне 18.41 1 хв  18.42 4 г  36 хв 
Баркасове 18.46 1 хв  18.47 4 г  41 хв 
Страбичово 18.57 1 хв  18.58 4 г  52 хв 
Ключарки 19.06 1 хв  19.07 5 г  1 хв 
Мукачево-Перевалочна 19.11 1 хв  19.12 5 г  6 хв 
Мукачево 19.15 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6549-6550 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930