У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6549-6550 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6549-6550 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 14.05 і прибуває на станцію Мукачево о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Луг, Жорнава, Пороги, Малий Березний, Зарічево, Невицьке-Підзамок, Ужгород, Цеглівка, Мінеральне, Батьово, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 14.05
Щербин 14.21 3 хв  14.24 16 хв 
Ужок 14.35 1 хв  14.36 30 хв 
Волосянка-Закарпатська 14.41 1 хв  14.42 36 хв 
Луг 14.48 1 хв  14.49 43 хв 
Ставне 14.59 1 хв  15.00 54 хв 
Ставне-2 15.05 1 хв  15.06 1 г 
Загорб 15.12 1 хв  15.13 1 г  7 хв 
Жорнава 15.17 1 хв  15.18 1 г  12 хв 
Кострино 15.28 1 хв  15.29 1 г  23 хв 
202 Км 15.32 1 хв  15.33 1 г  27 хв 
Соля 15.39 1 хв  15.40 1 г  34 хв 
Пороги 15.49 1 хв  15.50 1 г  44 хв 
Забрідь 15.53 1 хв  15.54 1 г  48 хв 
Великий Березний 16.00 1 хв  16.01 1 г  55 хв 
Школа-інтернат 16.04 1 хв  16.05 1 г  59 хв 
Малий Березний 16.09 1 хв  16.10 2 г  4 хв 
Мірча 16.14 1 хв  16.15 2 г  9 хв 
Дубриничі 16.19 1 хв  16.20 2 г  14 хв 
Дубриничі(пл) 16.23 1 хв  16.24 2 г  18 хв 
Зарічево 16.29 1 хв  16.30 2 г  24 хв 
Перечин 16.37 1 хв  16.38 2 г  32 хв 
Ворочево 16.42 1 хв  16.43 2 г  37 хв 
Кам'яниця 16.50 1 хв  16.51 2 г  45 хв 
Невицьке-Підзамок 16.53 1 хв  16.54 2 г  48 хв 
Невицьке 16.56 1 хв  16.57 2 г  51 хв 
Оноківці 17.01 1 хв  17.02 2 г  56 хв 
Доманинці 17.05 1 хв  17.06 3 г 
Ужгород 17.12 6 хв  17.18 3 г  7 хв 
ЛВЧ-5 17.20 1 хв  17.21 3 г  15 хв 
Холмок 17.24 1 хв  17.25 3 г  19 хв 
Струмківка 17.30 2 хв  17.32 3 г  25 хв 
Цеглівка 17.35 1 хв  17.36 3 г  30 хв 
Дачна 17.40 1 хв  17.41 3 г  35 хв 
Чоп 17.48 10 хв  17.58 3 г  43 хв 
Чоп-Перев. 18.00 1 хв  18.01 3 г  55 хв 
Мінеральне 18.06 1 хв  18.07 4 г  1 хв 
Есень-платформа 18.11 1 хв  18.12 4 г  6 хв 
Есень 18.16 1 хв  18.17 4 г  11 хв 
Свобода 18.22 1 хв  18.23 4 г  17 хв 
Батьово 18.27 2 хв  18.29 4 г  22 хв 
1727 Км 18.34 1 хв  18.35 4 г  29 хв 
Ровне 18.41 1 хв  18.42 4 г  36 хв 
Баркасове 18.46 1 хв  18.47 4 г  41 хв 
Страбичово 18.57 1 хв  18.58 4 г  52 хв 
Ключарки 19.06 1 хв  19.07 5 г  1 хв 
Мукачево-Перевалочна 19.11 1 хв  19.12 5 г  6 хв 
Мукачево 19.15 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6549-6550 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930