У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6551 Фащівка — Красна Могила Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6551 сполученням Фащівка - Красна Могила відправляється зі станції Фащівка о 04.00 і прибуває на станцію Красна Могила о 06.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 28 Км, Петровеньки, 47 Км, 58 Км, 65 Км, Лобівські Копі, Ровеньки, 103 Км, Довжанська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фащівка 04.00
Комендантська 04.07 1 хв  04.08 7 хв 
28 Км 04.12 1 хв  04.13 12 хв 
33 Км 04.18 1 хв  04.19 18 хв 
Петровеньки 04.27 2 хв  04.29 27 хв 
Еротейдівка 04.38 1 хв  04.39 38 хв 
47 Км 04.43 1 хв  04.44 43 хв 
Штерівка 04.50 2 хв  04.52 50 хв 
58 Км 04.59 1 хв  05.00 59 хв 
Ковпакове 05.03 1 хв  05.04 1 г  3 хв 
65 Км 05.11 1 хв  05.12 1 г  11 хв 
Щотове 05.19 2 хв  05.21 1 г  19 хв 
Лобівські Копі 05.31 2 хв  05.33 1 г  31 хв 
Картушине 05.37 1 хв  05.38 1 г  37 хв 
Ровеньки 05.50 2 хв  05.52 1 г  50 хв 
Дар'ївка 06.04 2 хв  06.06 2 г  4 хв 
103 Км 06.09 1 хв  06.10 2 г  9 хв 
Вальянівський 06.14 2 хв  06.16 2 г  14 хв 
Довжанська 06.28 2 хв  06.30 2 г  28 хв 
Пост Південно-Східний 06.37 1 хв  06.38 2 г  37 хв 
Красна Могила 06.49 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6551 Фащівка — Красна Могила можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031