У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6551 Фащівка — Красна Могила Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фащівка - Красна Могила номер 6551 відправляється зі станції Фащівка о 04.00 і прибуває на станцію Красна Могила о 06.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6551 Фащівка - Красна Могила пролягає по таким станціям як 28 Км, Петровеньки, 47 Км, 58 Км, 65 Км, Лобівські Копі, Ровеньки, 103 Км, Довжанська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фащівка 04.00
Комендантська 04.07 1 хв  04.08 7 хв 
28 Км 04.12 1 хв  04.13 12 хв 
33 Км 04.18 1 хв  04.19 18 хв 
Петровеньки 04.27 2 хв  04.29 27 хв 
Еротейдівка 04.38 1 хв  04.39 38 хв 
47 Км 04.43 1 хв  04.44 43 хв 
Штерівка 04.50 2 хв  04.52 50 хв 
58 Км 04.59 1 хв  05.00 59 хв 
Ковпакове 05.03 1 хв  05.04 1 г  3 хв 
65 Км 05.11 1 хв  05.12 1 г  11 хв 
Щотове 05.19 2 хв  05.21 1 г  19 хв 
Лобівські Копі 05.31 2 хв  05.33 1 г  31 хв 
Картушине 05.37 1 хв  05.38 1 г  37 хв 
Ровеньки 05.50 2 хв  05.52 1 г  50 хв 
Дар'ївка 06.04 2 хв  06.06 2 г  4 хв 
103 Км 06.09 1 хв  06.10 2 г  9 хв 
Вальянівський 06.14 2 хв  06.16 2 г  14 хв 
Довжанська 06.28 2 хв  06.30 2 г  28 хв 
Пост Південно-Східний 06.37 1 хв  06.38 2 г  37 хв 
Красна Могила 06.49 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6551 Фащівка — Красна Могила можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031