У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6551 Фащівка — Красна Могила Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6551 сполученням Фащівка - Красна Могила відправляється зі станції Фащівка о 04.00 і прибуває на станцію Красна Могила о 06.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 28 Км, Петровеньки, 47 Км, 58 Км, 65 Км, Лобівські Копі, Ровеньки, 103 Км, Довжанська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фащівка 04.00
Комендантська 04.07 1 хв  04.08 7 хв 
28 Км 04.12 1 хв  04.13 12 хв 
33 Км 04.18 1 хв  04.19 18 хв 
Петровеньки 04.27 2 хв  04.29 27 хв 
Еротейдівка 04.38 1 хв  04.39 38 хв 
47 Км 04.43 1 хв  04.44 43 хв 
Штерівка 04.50 2 хв  04.52 50 хв 
58 Км 04.59 1 хв  05.00 59 хв 
Ковпакове 05.03 1 хв  05.04 1 г  3 хв 
65 Км 05.11 1 хв  05.12 1 г  11 хв 
Щотове 05.19 2 хв  05.21 1 г  19 хв 
Лобівські Копі 05.31 2 хв  05.33 1 г  31 хв 
Картушине 05.37 1 хв  05.38 1 г  37 хв 
Ровеньки 05.50 2 хв  05.52 1 г  50 хв 
Дар'ївка 06.04 2 хв  06.06 2 г  4 хв 
103 Км 06.09 1 хв  06.10 2 г  9 хв 
Вальянівський 06.14 2 хв  06.16 2 г  14 хв 
Довжанська 06.28 2 хв  06.30 2 г  28 хв 
Пост Південно-Східний 06.37 1 хв  06.38 2 г  37 хв 
Красна Могила 06.49 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6551 Фащівка — Красна Могила можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031