У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6551 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6551 сполученням Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Вовчанськ о 03.08 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 72 Км, Приколотне, Селищна, Березники, 120 Км, Моначинівка, Сніжна, Куп'янськ-Південний, Оливине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вовчанськ 03.08
Гарбузівка 03.15 1 хв  03.16 7 хв 
Білий Колодязь 03.29 1 хв  03.30 21 хв 
72 Км 03.38 1 хв  03.39 30 хв 
Бакшеївка 03.44 1 хв  03.45 36 хв 
79 Км 03.50 2 хв  03.52 42 хв 
Приколотне 03.58 1 хв  03.59 50 хв 
Розорене 04.06 1 хв  04.07 58 хв 
Гнилиця 04.12 1 хв  04.13 1 г  4 хв 
Селищна 04.19 2 хв  04.21 1 г  11 хв 
Бурлук 04.26 2 хв  04.28 1 г  18 хв 
104 Км 04.33 1 хв  04.34 1 г  25 хв 
Березники 04.39 1 хв  04.40 1 г  31 хв 
Шипувате 04.48 2 хв  04.50 1 г  40 хв 
Прилютове 04.55 2 хв  04.57 1 г  47 хв 
120 Км 05.02 1 хв  05.03 1 г  54 хв 
Гусинка 05.09 2 хв  05.11 2 г  1 хв 
Селище 05.17 1 хв  05.18 2 г  9 хв 
Моначинівка 05.25 1 хв  05.26 2 г  17 хв 
Шапківка 05.32 1 хв  05.33 2 г  24 хв 
141 Км 05.37 1 хв  05.38 2 г  29 хв 
Сніжна 05.41 1 хв  05.42 2 г  33 хв 
146 Км 05.47 1 хв  05.48 2 г  39 хв 
Кооптах 05.52 2 хв  05.54 2 г  44 хв 
Куп'янськ-Південний 06.00 25 хв  06.25 2 г  52 хв 
Естакадний 06.28 1 хв  06.29 3 г  20 хв 
152 Км 06.34 1 хв  06.35 3 г  26 хв 
Оливине 06.41 1 хв  06.42 3 г  33 хв 
Парк Східного Прибуття 06.44 1 хв  06.45 3 г  36 хв 
Куп'янськ-Сорт 06.50 1 хв  06.51 3 г  42 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.55 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6551 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031