У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6554 Красна Могила — Фащівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Красна Могила - Фащівка номер 6554 відправляється зі станції Красна Могила о 19.10 і прибуває на станцію Фащівка о 21.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6554 Красна Могила - Фащівка пролягає по таким станціям як Довжанська, 103 Км, Ровеньки, Лобівські Копі, 65 Км, 58 Км, 47 Км, Петровеньки, 28 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красна Могила 19.10
Пост Південно-Східний 19.19 1 хв  19.20 9 хв 
Довжанська 19.27 2 хв  19.29 17 хв 
Вальянівський 19.38 2 хв  19.40 28 хв 
103 Км 19.42 1 хв  19.43 32 хв 
Дар'ївка 19.48 2 хв  19.50 38 хв 
Ровеньки 20.01 2 хв  20.03 51 хв 
Картушине 20.14 1 хв  20.15 1 г  4 хв 
Лобівські Копі 20.22 2 хв  20.24 1 г  12 хв 
Щотове 20.35 2 хв  20.37 1 г  25 хв 
65 Км 20.41 1 хв  20.42 1 г  31 хв 
Ковпакове 20.47 1 хв  20.48 1 г  37 хв 
58 Км 20.51 1 хв  20.52 1 г  41 хв 
Штерівка 21.00 10 хв  21.10 1 г  50 хв 
47 Км 21.14 1 хв  21.15 2 г  4 хв 
Еротейдівка 21.19 1 хв  21.20 2 г  9 хв 
Петровеньки 21.30 2 хв  21.32 2 г  20 хв 
33 Км 21.38 1 хв  21.39 2 г  28 хв 
28 Км 21.43 1 хв  21.44 2 г  33 хв 
Комендантська 21.48 1 хв  21.49 2 г  38 хв 
Фащівка 21.58 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6554 Красна Могила — Фащівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031