У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6554 Куп'янськ — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Куп'янськ - Харків номер 6554 відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 15.53 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прокопівка, Старовірівка, Шевченкове-Південне, Пролісний, Гракове, Чугуїв, Есхар, Тернове, Основа, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 15.53
Прокопівка 16.05 1 хв  16.06 12 хв 
Старовірівка 16.19 2 хв  16.21 26 хв 
Шевченкове-Південне 16.42 2 хв  16.44 49 хв 
Пролісний 17.02 1 хв  17.03 1 г  9 хв 
Гракове 17.09 1 хв  17.10 1 г  16 хв 
Чугуїв 17.28 1 хв  17.29 1 г  35 хв 
Есхар 17.38 1 хв  17.39 1 г  45 хв 
Тернове 17.57 1 хв  17.58 2 г  4 хв 
Основа 18.20 1 хв  18.21 2 г  27 хв 
Новоселівка 18.30 1 хв  18.31 2 г  37 хв 
Харків-Пас. 18.36 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6554 Куп'янськ-Вузловий — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31