У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6554 Мелітополь — Запоріжжя-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6554 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Мелітополь о 05.50 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 08.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 05.50
Депо 05.54 1 хв  05.55 4 хв 
Обільна 06.04 1 хв  06.05 14 хв 
Ланкоскладальне 06.18 1 хв  06.19 28 хв 
Федорівка 06.24 2 хв  06.26 34 хв 
Братське 06.32 1 хв  06.33 42 хв 
Плодородна 06.39 1 хв  06.40 49 хв 
1180 Км 06.47 1 хв  06.48 57 хв 
Пришиб 06.53 2 хв  06.55 1 г  3 хв 
1170 Км 07.02 1 хв  07.03 1 г  12 хв 
1167 Км 07.07 1 хв  07.08 1 г  17 хв 
Бурчацьк 07.13 1 хв  07.14 1 г  23 хв 
Тавричеськ-Вантажний 07.22 1 хв  07.23 1 г  32 хв 
Таврійськ 07.27 2 хв  07.29 1 г  37 хв 
Попове 07.35 1 хв  07.36 1 г  45 хв 
1146 Км 07.38 1 хв  07.39 1 г  48 хв 
Дачна 07.42 1 хв  07.43 1 г  52 хв 
1141 Км 07.48 1 хв  07.49 1 г  58 хв 
1138 Км 07.52 1 хв  07.53 2 г  2 хв 
Плавні-Пас. 07.58 1 хв  07.59 2 г  8 хв 
Плавні-Вантажні 08.04 1 хв  08.05 2 г  14 хв 
1134 Км 08.07 1 хв  08.08 2 г  17 хв 
1132 Км 08.11 1 хв  08.12 2 г  21 хв 
1130 Км 08.14 1 хв  08.15 2 г  24 хв 
Канкринівка 08.22 1 хв  08.23 2 г  32 хв 
1123 Км 08.27 1 хв  08.28 2 г  37 хв 
Осетрівка 08.31 1 хв  08.32 2 г  41 хв 
1117 Км 08.35 1 хв  08.36 2 г  45 хв 
Кушугум 08.38 1 хв  08.39 2 г  48 хв 
Балабине 08.42 1 хв  08.43 2 г  52 хв 
Запоріжжя-1 08.52 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6554 Мелітополь — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031