У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6554 Мелітополь — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6554 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Мелітополь о 05.50 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 09.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 05.50
Депо 05.54 1 хв  05.55 4 хв 
Обільна 06.04 1 хв  06.05 14 хв 
Ланкоскладальне 06.18 1 хв  06.19 28 хв 
Федорівка 06.24 2 хв  06.26 34 хв 
Братське 06.32 1 хв  06.33 42 хв 
Плодородна 06.39 1 хв  06.40 49 хв 
1180 Км 06.47 1 хв  06.48 57 хв 
Пришиб 06.53 2 хв  06.55 1 г  3 хв 
1170 Км 07.02 1 хв  07.03 1 г  12 хв 
1167 Км 07.07 1 хв  07.08 1 г  17 хв 
Бурчацьк 07.13 1 хв  07.14 1 г  23 хв 
Тавричеськ-Вантажний 07.22 1 хв  07.23 1 г  32 хв 
Таврійськ 07.27 2 хв  07.29 1 г  37 хв 
Попове 07.35 1 хв  07.36 1 г  45 хв 
1146 Км 07.38 1 хв  07.39 1 г  48 хв 
Дачна 07.42 1 хв  07.43 1 г  52 хв 
1141 Км 07.48 1 хв  07.49 1 г  58 хв 
1138 Км 07.52 1 хв  07.53 2 г  2 хв 
Плавні-Пас. 07.58 1 хв  07.59 2 г  8 хв 
Плавні-Вантажні 08.04 1 хв  08.05 2 г  14 хв 
1134 Км 08.07 1 хв  08.08 2 г  17 хв 
1132 Км 08.11 1 хв  08.12 2 г  21 хв 
1130 Км 08.14 1 хв  08.15 2 г  24 хв 
Канкринівка 08.22 1 хв  08.23 2 г  32 хв 
1123 Км 08.27 1 хв  08.28 2 г  37 хв 
Осетрівка 08.31 1 хв  08.32 2 г  41 хв 
1117 Км 08.35 1 хв  08.36 2 г  45 хв 
Кушугум 08.38 1 хв  08.39 2 г  48 хв 
Балабине 08.42 1 хв  08.43 2 г  52 хв 
Запоріжжя-1 08.54 5 хв  08.59 3 г  4 хв 
Запоріжжя-2 09.08 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6554 Мелітополь — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031