У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6556 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6556 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 20.29 і прибуває на станцію Вовчанськ о 23.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Оливине, Куп'янськ-Південний, Сніжна, Моначинівка, 120 Км, Березники, Селищна, Приколотне, 72 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 20.29
Куп'янськ-Сорт 20.32 1 хв  20.33 3 хв 
Парк Східного Прибуття 20.38 1 хв  20.39 9 хв 
Оливине 20.40 1 хв  20.41 11 хв 
152 Км 20.45 1 хв  20.46 16 хв 
Естакадний 20.50 1 хв  20.51 21 хв 
Куп'янськ-Південний 20.54 2 хв  20.56 25 хв 
Кооптах 21.01 1 хв  21.02 32 хв 
146 Км 21.06 1 хв  21.07 37 хв 
Сніжна 21.13 1 хв  21.14 44 хв 
141 Км 21.18 1 хв  21.19 49 хв 
Шапківка 21.24 1 хв  21.25 55 хв 
Моначинівка 21.33 2 хв  21.35 1 г  4 хв 
Селище 21.43 1 хв  21.44 1 г  14 хв 
Гусинка 21.50 7 хв  21.57 1 г  21 хв 
120 Км 22.01 1 хв  22.02 1 г  32 хв 
Прилютове 22.07 1 хв  22.08 1 г  38 хв 
Шипувате 22.14 2 хв  22.16 1 г  45 хв 
Березники 22.24 1 хв  22.25 1 г  55 хв 
104 Км 22.29 1 хв  22.30 2 г 
Бурлук 22.34 2 хв  22.36 2 г  5 хв 
Селищна 22.40 2 хв  22.42 2 г  11 хв 
Гнилиця 22.47 1 хв  22.48 2 г  18 хв 
Розорене 22.55 1 хв  22.56 2 г  26 хв 
Приколотне 23.04 1 хв  23.05 2 г  35 хв 
79 Км 23.10 1 хв  23.11 2 г  41 хв 
Бакшеївка 23.16 1 хв  23.17 2 г  47 хв 
72 Км 23.21 1 хв  23.22 2 г  52 хв 
Білий Колодязь 23.30 1 хв  23.31 3 г  1 хв 
Гарбузівка 23.43 1 хв  23.44 3 г  14 хв 
Вовчанськ 23.52 3 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6556 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930