У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6556 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6556 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 20.29 і прибуває на станцію Вовчанськ о 23.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Оливине, Куп'янськ-Південний, Сніжна, Моначинівка, 120 Км, Березники, Селищна, Приколотне, 72 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 20.29
Куп'янськ-Сорт 20.32 1 хв  20.33 3 хв 
Парк Східного Прибуття 20.38 1 хв  20.39 9 хв 
Оливине 20.40 1 хв  20.41 11 хв 
152 Км 20.45 1 хв  20.46 16 хв 
Естакадний 20.50 1 хв  20.51 21 хв 
Куп'янськ-Південний 20.54 2 хв  20.56 25 хв 
Кооптах 21.01 1 хв  21.02 32 хв 
146 Км 21.06 1 хв  21.07 37 хв 
Сніжна 21.13 1 хв  21.14 44 хв 
141 Км 21.18 1 хв  21.19 49 хв 
Шапківка 21.24 1 хв  21.25 55 хв 
Моначинівка 21.33 2 хв  21.35 1 г  4 хв 
Селище 21.43 1 хв  21.44 1 г  14 хв 
Гусинка 21.50 7 хв  21.57 1 г  21 хв 
120 Км 22.01 1 хв  22.02 1 г  32 хв 
Прилютове 22.07 1 хв  22.08 1 г  38 хв 
Шипувате 22.14 2 хв  22.16 1 г  45 хв 
Березники 22.24 1 хв  22.25 1 г  55 хв 
104 Км 22.29 1 хв  22.30 2 г 
Бурлук 22.34 2 хв  22.36 2 г  5 хв 
Селищна 22.40 2 хв  22.42 2 г  11 хв 
Гнилиця 22.47 1 хв  22.48 2 г  18 хв 
Розорене 22.55 1 хв  22.56 2 г  26 хв 
Приколотне 23.04 1 хв  23.05 2 г  35 хв 
79 Км 23.10 1 хв  23.11 2 г  41 хв 
Бакшеївка 23.16 1 хв  23.17 2 г  47 хв 
72 Км 23.21 1 хв  23.22 2 г  52 хв 
Білий Колодязь 23.30 1 хв  23.31 3 г  1 хв 
Гарбузівка 23.43 1 хв  23.44 3 г  14 хв 
Вовчанськ 23.52 3 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6556 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031