У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6556 Новоолексіївка — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Новоолексіївка - Мелітополь номер 6556 відправляється зі станції Новоолексіївка о 04.07 і прибуває на станцію Мелітополь о 05.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1305 Км, Партизани, Юрицине, Сокологірне, 1267 Км, Якимівка, 1240 Км, Тащенак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 04.07
1305 Км 04.14 1 хв  04.15 7 хв 
Партизани 04.23 1 хв  04.24 16 хв 
Юрицине 04.36 1 хв  04.37 29 хв 
Сокологірне 04.46 2 хв  04.48 39 хв 
1267 Км 04.55 1 хв  04.56 48 хв 
Якимівка 05.19 1 хв  05.20 1 г  12 хв 
1240 Км 05.26 1 хв  05.27 1 г  19 хв 
Тащенак 05.34 1 хв  05.35 1 г  27 хв 
Мелітополь 05.47 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6556 Новоолексіївка — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031