У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6556-6554 Новоолексіївка — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6556-6554 сполученням Новоолексіївка - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Новоолексіївка о 04.03 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 09.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сокологірне, Тащенак, Федорівка, Пришиб, Тавричеськ-Вантажний, Дачна, Плавні-Вантажні, Канкринівка, Кушугум.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 04.03
1305 Км 04.10 1 хв  04.11 7 хв 
Партизани 04.19 1 хв  04.20 16 хв 
Юрицине 04.31 1 хв  04.32 28 хв 
Сокологірне 04.43 1 хв  04.44 40 хв 
1267 Км 04.51 1 хв  04.52 48 хв 
Якимівка 05.16 1 хв  05.17 1 г  13 хв 
1240 Км 05.23 1 хв  05.24 1 г  20 хв 
Тащенак 05.32 1 хв  05.33 1 г  29 хв 
Мелітополь 05.48 2 хв  05.50 1 г  45 хв 
Обільна 06.04 1 хв  06.05 2 г  1 хв 
Ланкоскладальне 06.18 1 хв  06.19 2 г  15 хв 
Федорівка 06.24 2 хв  06.26 2 г  21 хв 
Братське 06.32 1 хв  06.33 2 г  29 хв 
Плодородна 06.39 1 хв  06.40 2 г  36 хв 
1180 Км 06.47 1 хв  06.48 2 г  44 хв 
Пришиб 06.53 2 хв  06.55 2 г  50 хв 
1170 Км 07.02 1 хв  07.03 2 г  59 хв 
1167 Км 07.07 1 хв  07.08 3 г  4 хв 
Бурчацьк 07.13 1 хв  07.14 3 г  10 хв 
Тавричеськ-Вантажний 07.22 1 хв  07.23 3 г  19 хв 
Таврійськ 07.27 1 хв  07.28 3 г  24 хв 
Попове 07.35 1 хв  07.36 3 г  32 хв 
1146 Км 07.38 1 хв  07.39 3 г  35 хв 
Дачна 07.42 1 хв  07.43 3 г  39 хв 
1141 Км 07.48 1 хв  07.49 3 г  45 хв 
1138 Км 07.52 1 хв  07.53 3 г  49 хв 
Плавні-Пас. 07.58 1 хв  07.59 3 г  55 хв 
Плавні-Вантажні 08.04 1 хв  08.05 4 г  1 хв 
1134 Км 08.07 1 хв  08.08 4 г  4 хв 
1132 Км 08.11 1 хв  08.12 4 г  8 хв 
1130 Км 08.14 1 хв  08.15 4 г  11 хв 
Канкринівка 08.22 1 хв  08.23 4 г  19 хв 
1123 Км 08.27 1 хв  08.28 4 г  24 хв 
Осетрівка 08.31 1 хв  08.32 4 г  28 хв 
1117 Км 08.35 1 хв  08.36 4 г  32 хв 
Кушугум 08.38 1 хв  08.39 4 г  35 хв 
Балабине 08.42 1 хв  08.43 4 г  39 хв 
Запоріжжя-1 08.54 5 хв  08.59 4 г  51 хв 
Запоріжжя-2 09.08 5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6556-6554 Новоолексіївка — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930