У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6556 Новоолексіївка — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6556 сполученням Новоолексіївка - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Новоолексіївка о 04.03 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 09.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сокологірне, Тащенак, Федорівка, Пришиб, Тавричеськ-Вантажний, Дачна, Плавні-Вантажні, Канкринівка, Кушугум.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 04.03
1305 Км 04.10 1 хв  04.11 7 хв 
Партизани 04.19 1 хв  04.20 16 хв 
Юрицине 04.31 1 хв  04.32 28 хв 
Сокологірне 04.44 1 хв  04.44 41 хв 
1267 Км 04.51 1 хв  04.52 48 хв 
Якимівка 05.16 1 хв  05.17 1 г  13 хв 
1240 Км 05.23 1 хв  05.24 1 г  20 хв 
Тащенак 05.32 1 хв  05.33 1 г  29 хв 
Мелітополь 05.48 2 хв  05.50 1 г  45 хв 
Обільна 06.04 1 хв  06.05 2 г  1 хв 
Ланкоскладальне 06.18 1 хв  06.19 2 г  15 хв 
Федорівка 06.24 2 хв  06.26 2 г  21 хв 
Братське 06.32 1 хв  06.33 2 г  29 хв 
Плодородна 06.39 1 хв  06.40 2 г  36 хв 
1180 Км 06.47 1 хв  06.48 2 г  44 хв 
Пришиб 06.53 2 хв  06.55 2 г  50 хв 
1170 Км 07.02 1 хв  07.03 2 г  59 хв 
1167 Км 07.07 1 хв  07.08 3 г  4 хв 
Бурчацьк 07.13 1 хв  07.14 3 г  10 хв 
Тавричеськ-Вантажний 07.22 1 хв  07.23 3 г  19 хв 
Таврійськ 07.27 1 хв  07.28 3 г  24 хв 
Попове 07.35 1 хв  07.36 3 г  32 хв 
1146 Км 07.38 1 хв  07.39 3 г  35 хв 
Дачна 07.42 1 хв  07.43 3 г  39 хв 
1141 Км 07.48 1 хв  07.49 3 г  45 хв 
1138 Км 07.52 1 хв  07.53 3 г  49 хв 
Плавні-Пас. 07.58 1 хв  07.59 3 г  55 хв 
Плавні-Вантажні 08.04 1 хв  08.05 4 г  1 хв 
1134 Км 08.07 1 хв  08.08 4 г  4 хв 
1132 Км 08.11 1 хв  08.12 4 г  8 хв 
1130 Км 08.14 1 хв  08.15 4 г  11 хв 
Канкринівка 08.22 1 хв  08.23 4 г  19 хв 
1123 Км 08.27 1 хв  08.28 4 г  24 хв 
Осетрівка 08.31 1 хв  08.32 4 г  28 хв 
1117 Км 08.35 1 хв  08.36 4 г  32 хв 
Кушугум 08.38 1 хв  08.39 4 г  35 хв 
Балабине 08.42 1 хв  08.43 4 г  39 хв 
Запоріжжя-1 08.54 5 хв  08.59 4 г  51 хв 
Запоріжжя-2 09.08 5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6556 Новоолексіївка — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031