У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6559 Харків-Пас. — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6559 сполученням Харків-Пас. - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.30 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 17.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Основа, Тернове, Зелений Колодязь, Мохнач, Есхар, Чугуїв, Коробочкине, Гракове, Пролісний, Шевченкове-Південне, Первомайське-Південне, Гроза, Старовірівка, Прокопівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.30
Основа 14.43 1 хв  14.44 13 хв 
Тернове 15.00 1 хв  15.01 30 хв 
Зелений Колодязь 15.08 1 хв  15.09 38 хв 
Мохнач 15.14 1 хв  15.15 44 хв 
Есхар 15.21 1 хв  15.22 51 хв 
Чугуїв 15.29 2 хв  15.31 59 хв 
Коробочкине 15.39 1 хв  15.40 1 г  9 хв 
Гракове 15.51 1 хв  15.52 1 г  21 хв 
Пролісний 16.00 1 хв  16.01 1 г  30 хв 
Шевченкове-Південне 16.11 1 хв  16.12 1 г  41 хв 
Первомайське-Південне 16.20 1 хв  16.21 1 г  50 хв 
Гроза 16.31 1 хв  16.32 2 г  1 хв 
Старовірівка 16.39 1 хв  16.40 2 г  9 хв 
Прокопівка 16.49 1 хв  16.50 2 г  19 хв 
Куп'янськ-Вузловий 17.00 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6559 Харків-Пас. — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930